Receta Gatimi

Fjalet qe nuk t’i thashe kurre!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 3 123 I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 45
 1. #1
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  14

  Fjalet qe nuk t’i thashe kurre!

  Ne Big Brother, dje banoreve u thane qe te fusnin letrat e tyre ne shishe, te cilat ia kishin dedikuar personave te aferm me to, me shprehjen: “Fjalet qe nuk t’i thashe kurre!”
  Mendova te hapja nje teme te tille, por me “Fjalet qe nuk t’i thashe kurre”, vetem per personin tuaj te zemres.

  Po e filloj me veten:

  Nuk te thashe kurre qe miqesia ime per ty, ishte shnderruar ne dicka tjeter, me te madhe.
  Nuk te thashe kurre qe behesha xheloze, kur te shihja me femra te tjera.
  Nuk te thashe kurre qe vuajta per ty, e t’i se kuptove.
  Nuk te thashe kurre qe ishe ti, dashuria ime e pare, dhe e vetme deri tani...

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Nuk te thashe kurre qe te dua akoma... , dhe nuk do ta them kurre!

 3. #3
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Plasen cokollatat edhe ketej

 4. #4
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga EMAUS Lexo postimin
  Plasen cokollatat edhe ketej
  kjo te paska ngel peng?

 5. #5
  i/e rregjistruar 35% Maska e PoLiGrAfIkSi
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  SOUTH BEACH MIAMI
  Postime
  852
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  mire mire goxha mire eeeee!!!

 6. #6
  Anėtarė i Nderuar 20% Maska e Enkelejda_24
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  464
  Reputacioni
  14
  do te doja te te thoja....ik...largohu...me le rehat....nuk te dua me...por kjo do ishte vdekja ime...mbarimi i jetes sime qe pa ty nuk do kishte kuptim....
  kam frike qe s“je per mua....kam frike qe nuk ia vlen...por s“ka dashuri pa rrezik...dua te jem pa ty..por smundem...dua te jem ajo qe dikur isha..por smundem...dua te te them se me vjen inat qe nuk mundem dot pa ty...
  kaq e brishte qenkam une...pa dashurine tende???
  te dua te dua te dua..por kam frike....

 7. #7
  i/e rregjistruar 20% Maska e klasial
  Anėtarėsimi
  Apr 2009
  Postime
  120
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  12
  Nuk te thash kurr qe te dua
  nuk te thash kurr qe ishe flaka e par qe me ndezi ne zemer dhe seshte shuar akoma
  nuk te thash kurr se te kam genjyer ne pergjigjet qe te kam then
  ti e di qe te dua por un nuk ta thash kurr me gojen time...........

 8. #8
  Nice Man Moderator Maska e Erlindi
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Vendndodhja
  albania
  Postime
  904
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14
  ehhhhhhh cna preket tani...

 9. #9
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  17
  Nuk te thash kurr.....se je njeriu qe me ka bere qe zemra ime te rrahi fort...

  je ai per te cilin,nuk lodhem se theni se sa e dua,ai per te cilin,jeta ime do te mbetet nje det i thelle lotesh........

 10. #10
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga erinda Lexo postimin
  Nuk te thash kurr.....se je njeriu qe me ka bere qe zemra ime te rrahi fort...

  je ai per te cilin,nuk lodhem se theni se sa e dua,ai per te cilin,jeta ime do te mbetet nje det i thelle lotesh........
  moj dot rraf nje dit un ty lere le te shkoj ateher do e kuptoj se cfar ka humb.

 11. #11
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  17
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Erinaa Lexo postimin
  moj dot rraf nje dit un ty lere le te shkoj ateher do e kuptoj se cfar ka humb.

 12. #12
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga erinda Lexo postimin
  erindaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa nuk ja vlen te merzitesh aqe shum rrushe !

 13. #13
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  17
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Erinaa Lexo postimin
  erindaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa nuk ja vlen te merzitesh aqe shum rrushe !
  nuk jam e merzitur xhan jo,gjera kalimtare jane!.....i kaloj une jam mesuar

 14. #14
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga erinda Lexo postimin
  nuk jam e merzitur xhan jo,gjera kalimtare jane!.....i kaloj une jam mesuar
  e pra keshtu te dua hapy cdo her

 15. #15
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  17
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Erinaa Lexo postimin
  e pra keshtu te dua hapy cdo her
  eh moj vajze moj vajze.........hahahahha.........kjo jete eshte lum lotesh....uroj te mos e perjetosh kurr te tille!

 16. #16
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga erinda Lexo postimin
  eh moj vajze moj vajze.........hahahahha.........kjo jete eshte lum lotesh....uroj te mos e perjetosh kurr te tille!
  Po njeri eshte ne sporve ne ket jeta, sot fakt se ke qar ndoshta po neser kush e di do buzqeshe dhe do thuash pse kam derdh lot kur nuk ja ka vle! jeta ka plot e perplot befasi nuk eshte fundi i botes nese ndeshemi ne nje fatkeqsi.

 17. #17
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  17
  Flm rrushe,do ta kem parasysh keshillen tende!

 18. #18
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14
  Une lexova librin Fjaletqe nuk ti thash te Nicholas Sparks dhe ishte shume po shume

 19. #19
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  paska komente te lezetshme kjo tema
  komente qe si kisha lexuar asnjeher

 20. #20
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  paska komente te lezetshme kjo tema
  komente qe si kisha lexuar asnjeher
  e pra ke rastin tani

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 3 123 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Kurre mos thuaj kurre
  Nga landi i nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 20
  Postimi i Fundit: 24-07-2013, 07:09 PM
 2. Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 25-08-2011, 11:19 AM
 3. 7 fjalet qe nuk duhet te thoni
  Nga ReniX nė forum Eros / Pa Ēensurė
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 25-02-2011, 04:30 PM
 4. Fjalėt mė infektuese nė internet
  Nga Kliton nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 04-06-2009, 06:56 PM
 5. Kurre mos thuaj kurre, dhe ju
  Nga kuklla nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 02-11-2008, 01:21 PM