Ferri - Video Klip


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 4 prej 4
 1. #1
  i/e rregjistruar 10% Maska e Sefedini
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Prizren
  Postime
  67
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Ferri - Video Klip

  Receta Gatimi

  Nje pasqyrim shume interesant i ferrit!

  Mund ta shikoni ne kete lidhje:

  http://www.doomsdaytube.com/videos/h...ll-1-part1.wmv

 2. #2
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Interesante duken keto...

 3. #3
  i/e rregjistruar Maska e pajazitkrasniqi
  Anėtarėsimi
  Apr 2009
  Vendndodhja
  Prishtina«, Kosova
  Postime
  6
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  vertet qenka interesant

 4. #4
  The World Anėtar Nderi Maska e Erdi
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  n'Toke
  Postime
  1,229
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  2
  Reputacioni
  13
  hehe interesant

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Besoni se ekziston ferri (degjoni video me zera nga Ferri) ?
  Nga EMAUS nė forum Votime dhe Sondazhe
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 16-05-2014, 10:45 AM
 2. Vesa Luma edhe me nje klip te ri
  Nga Enkelejda_24 nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 15-08-2009, 12:56 AM
 3. Parajsa dhe Ferri nė Bibėl
  Nga Sefedini nė forum Bota shpirtėrore
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 26-04-2009, 12:50 PM
 4. Poni gati pėr njė klip dimėror
  Nga ReniX nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 12-10-2008, 03:26 PM
 5. Rezarta Shkurta, klip me Milicevic
  Nga ReniX nė forum Muzika Shqiptare dhe e Huaj
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 21-09-2008, 12:22 PM