Shkoder, grindja banale mbyllet me vrasje


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26

  Shkoder, grindja banale mbyllet me vrasje

  Receta Gatimi  Nje sherr banal ka shenuar nje te vrare dhe nje tjeter te plagosur rende ne qytetin e Shkodres, nderkohe qe policia po perpiqet te zbardhe motivet qe sollen kete krim.

  Sipas policise, krimi ka ndodhur ne lokalin qe eshte prane spitalit te qytetit ne lagjen Skenderbeg. 50 vjecari Dode Hila nga fshati Kir i Dukagjinit ka qene duke pire kafe me Martin Cubin 43 vjec, kryetar i komunes Pult.

  Deshmitaret i thane paraprakisht policise se befas mes atyre te dyve ka nisur nje debat e me pas Dode Hila ka qelluar tre here me thike kryetarin e komunes Plut, Martin Cubin.

  Deshmitaret kane shtuar se menjehere pas plagosjes Cubi ka nxjerre pistoleten duke qelluar gjashte here ne drejtim te autorit Dode Hila e duke e lene ate te vrare ne vend.

  I plagosuri ka humbur ndjenjat dhe ndodhet ne gjendje te rende ne repartin e reanimacionit. Policia tha jo zyrtarisht se viktima kishte precedente te meparshem per ngjarje kriminale, pasi rezulton te kete qene i denuar per vrasje.

  Zyrtarisht nuk behet e ditur se cilat jane shkaqet qe sollen krimin, por dyshohet se behet fjale per nje grindje banale te castit.

 2. #2
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  14
  Ky eshte shqiptari, nuk ndryshon asnjehere. Vrasin pa pyetur qe do lene nje familje pa njeriun e tyre te dashur.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Tiranė: Vrasje me armė zjarri pranė QSUT
  Nga vaaldr1n nė forum Aktualiteti Shqiptar
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 01-01-2013, 02:45 PM
 2. Basha: Viti 2009 mė pak vrasje nė kėto 10 vite
  Nga aurel nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 22-12-2009, 07:58 PM
 3. Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 11-10-2009, 11:50 AM
 4. Vdekja e Jackson- VRASJE
  Nga aurel nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 29-08-2009, 08:18 PM
 5. Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 12-08-2009, 10:46 PM