Verejtje


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 17 prej 17
 1. #1

  Verejtje

  Receta Gatimi

  Kam nje verejtje

  Faqa ka dal shume e lezetshme

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32

  Re: Verejtje

  se une u bera gati per
  hahaha


  verejtjet e tilla gjithemon nuk jane keq...


  FLM

 3. #3
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e Peniel
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Athinė, Greqi
  Postime
  548
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10

  Re: Verejtje
  Nuk e dija se merreshe me boks...


  Ke bere pune te mire megjihtese do kesh edhe verejtje nga disa.  C U

 4. #4
  Mr. Lirenti Administrator Maska e Lirenti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  root
  Postime
  444
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  10

  Re: Verejtje

  Ju Faleminderit ....

  Do te jene perhere te mireprituara te gjithe komentet qofte dhe negative  Qendrim te kendshem

 5. #5
  i/e rregjistruar 10% Maska e konti
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Postime
  74
  Reputacioni
  0

  Re: Verejtje

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Lirenti\";p=\"104
  Ju Faleminderit ....

  Do te jene perhere te mireprituara te gjithe komentet qofte dhe negative  Qendrim te kendshem
  Urime, me te vertete faqja sa vjen dhe po behet me e bukur dhe me praktike per perdoruesit e saj.

  Nje verejtje te vogel do kisha une nderkohe. Nuk me duket shume praktike menyra e citimit. A egziston mundesia e ndryshimit? D.m.th, te duket i gjithe citimi pa qene nevoja te klikosh mbi ato shigjetat ne menyre qe te lexosh ate qe eshte cituar.

  Edhe nje here urime dhe suksese te metejshme per faqen.

  konti

 6. #6

  Re: Verejtje

  shum fort njeri suksese ne te ardhmen

 7. #7
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32

  Re: Verejtje

  Konti flm per komentet,

  per citim nqs do te klikosh tek ‹ Zgjero › ne tittullin e citimit ai do te hapet,

  provoje njere, por ajo eshte shume praktike, zakolisht kur citohen shume faqe,

  ne rast te kundert do te hapet me shume dritare citimit..

  gjithe te mirat

 8. #8
  i/e rregjistruar 10% Maska e konti
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Postime
  74
  Reputacioni
  0

  Re: Verejtje

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX\";p=\"1202
  Konti flm per komentet,

  per citim nqs do te klikosh tek ‹ Zgjero › ne tittullin e citimit ai do te hapet,

  provoje njere, por ajo eshte shume praktike, zakolisht kur citohen shume faqe,

  ne rast te kundert do te hapet me shume dritare citimit..

  gjithe te mirat
  Lirenti, qenka fantastike! Nuk e kisha vene re me pare. Tani mund te them te kunderten, menyra e citimit eshte shume praktike.

 9. #9
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Verejtje

  Reno, i more te gjitha meritat eeeeeeeeeee

  Bravo, bravo pune e mire....

  Epo meqe u be boksi ne mode, e mesova edhe une

 10. #10
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32

  Re: Verejtje

  Jo merita me shume kane anetaret qe sygjerojne keto ide.

  une vetem sa i ve ne perdorim ose me mire i aplikoj ne site,

  flm te gjitheve per kontributin, qofte ai dhe me nje postim tuajin,

  flm dhe gjithe te mirat

  boks apo pingpong

 11. #11
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32

  Re: Verejtje

  dhe une kam nje verejtje!

  qe ty te eshte rritur shume mendja! apo nuk ehste keshtu?

 12. #12
  i/e rregjistruar 10% Maska e asder
  Anėtarėsimi
  Aug 2008
  Postime
  29
  Reputacioni
  0

  Re: Verejtje

  nje verjatje te vogel

  ketu ne po e shoh fjaeln shpeto ne vend te fjales "ruaj"

  ne anglisht kjo ka qene "save" kurse ju e keni perkthy "shpeto", kjjo nuk ka qene ne nrrezik qe ju ta shpetoni

  n perkthim buklfal nga anglishtja ka kuptim por ne shqip duhet te jete "ruaj"


 13. #13
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  15

  Re: Verejtje

  asder ti ke te drejte por varet se nga cila gjuhe eshte perktyer gjuha e forumit, pasi nqs ne e perkthejme nga italishtja eshte "salva" qe do te thote shpetoje dhe jo ruaj, tani varet se si e mendon secili nga ne.Nuk diskutohet qe e mira eshte te perdorim nje gjuhe sa me te paster dhe te kuptueshme ne shqip, kjo nuk do te thote qe gjate nje perkthimi fjala duhet te perkthehet tekstualisht.

 14. #14
  i/e rregjistruar 10% Maska e asder
  Anėtarėsimi
  Aug 2008
  Postime
  29
  Reputacioni
  0

  Re: Verejtje

  por ja keni humbur kuptimin ky eshte problemi

 15. #15
  i/e rregjistruar 10% Maska e xhushi
  Anėtarėsimi
  Jun 2008
  Postime
  47
  Reputacioni
  0

  Re: Verejtje

  Renix ke bere nje pune te madhe. Bravo

 16. #16
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32

  Re: Verejtje

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga asder
  por ja keni humbur kuptimin ky eshte problemi
  eshte nje flaje e urt qe thot: "Nuk ēalon gomari nga dhemet" dhe pune e kesaj, mjafton qe pjesa me e madhe e kupton funksionimin e tij.
  Nqs nuk e kupton Nje Pyetje dhe mund tia shpjegojme nenkuptimin.

  Gjithesesi ju falenderoj per kete shenim.

 17. #17
  i/e rregjistruar 10% Maska e asder
  Anėtarėsimi
  Aug 2008
  Postime
  29
  Reputacioni
  0

  Re: Verejtje

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga asder
  por ja keni humbur kuptimin ky eshte problemi
  eshte nje flaje e urt qe thot: "Nuk ēalon gomari nga dhemet" dhe pune e kesaj, mjafton qe pjesa me e madhe e kupton funksionimin e tij.
  Nqs nuk e kupton Nje Pyetje dhe mund tia shpjegojme nenkuptimin.

  Gjithesesi ju falenderoj per kete shenim.
  po nuk ka nevoje qe ti vini nejrezt ne dyshim se cka eshte kjo kur keni mundesi me perkthy, kjo po me doket pak pa lidhe

  megjithate eshte pune e juaja

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Lexoni te gjithe pa perjashtim! Duhet lexuar & [ Verejtje per Adminat ]
  Nga albanianboy nė forum Vėrejtje, Kėshilla, Pyetje Stafit
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 04-06-2011, 01:33 PM
 2. Verejtje per lojrat
  Nga kuklla nė forum Vėrejtje, Kėshilla, Pyetje Stafit
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 10-07-2008, 08:54 AM
 3. Kam nje verejtje per LAKEN
  Nga EMAUS nė forum Vėrejtje, Kėshilla, Pyetje Stafit
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 28-05-2007, 04:45 PM