Arrestohet gruaja, bente seks te zhurmshem


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 4 prej 4
 1. #1
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26

  Arrestohet gruaja, bente seks te zhurmshem

  Receta Gatimi  Nje grua angleze 48-vjecare, Caroline Cartwright, ka perfunduar ne burg, pasi kishte injoruar nje urdher, qe nuk e lejonte te bente zhurme gjate raporteve seksuale me bashkeshortin.
  Fqinjet e saj ishin ankuar disa here tek autoritetet se shtrati i ciftit perplasej me zhurme pas murit, ndersa degjoheshin edhe zhurma te padurueshme. Qe prej 17 prillit, Caterine ishte urdheruar te ishte e qete gjate kohes qe kryente marredhenie me te shoqin. Por tre here brenda 10 diteve gruaja ka shqetesuar fqinjet, madje ne oret e para te mengjesit.

  Policia konstatoi se ishte thyer urdheri dhe arrestoi gruan, qe do te qendroje pas hekurave deri me 5 maj. Me pas ajo do te dale ne gjyq ne Sunderland. Fqinjet kane treguar se kjo gjendje zgjaste qe prej dy vjetesh. Pas ankesave autoritetet vendosen pajisje regjistrimi ne apartamentin ngjitur me ate te ciftit.

  Ne 23 regjistrimet qe u degjuan ne gjykate, perplasjet dhe pasthirrmat ishin qartesisht te degjueshme.

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Nuk te lene robet rehat as te besh qef lol duhet thene te marri nje shpi private ketej nga shqiperia, spyet njeri per gjykat!

 3. #3
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  14
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  Nuk te lene robet rehat as te besh qef lol duhet thene te marri nje shpi private ketej nga shqiperia, spyet njeri per gjykat!
  Qejfin beje, por pa shqetesuar te tjeret
  Sa per shtepine ne Shqiperi, njerezit s'pyesin per gjykate, po te vine e te vrasin direkt...

 4. #4
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e bledi1
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Vendndodhja
  A, A
  Postime
  548
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  rroft Katerina Poshte policia "gjynah" Komshija. Ishte duke punuar

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Kapen duke bėrė seks nė supermarket, arrestohet ēifti
  Nga Erinaa nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 08-09-2012, 01:05 PM
 2. Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 18-02-2012, 11:17 PM
 3. Prifti kapet ne flagrance, bente seks... me dele
  Nga labja nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 17-02-2012, 04:37 PM
 4. Britani, studentet e kolegjit seks te zhurmshem
  Nga Kliton nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 06-02-2010, 05:20 PM
 5. Gjobiten pėr seks tė gjatė e tė zhurmshėm
  Nga aurel nė forum ThaSheTheMe
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 14-09-2009, 05:37 PM