Dita e Mbretereshes, incident i rende ne Holande


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26

  Dita e Mbretereshes, incident i rende ne Holande

  Receta Gatimi
  Kater persona vdiqen dhe 10 persona u plagosen, kur nje makine u perplas prane turmes se njerezve qe po pershendesnin familjen mbreterore, e cila po pershkonte rrugen me nje autobus te hapur.

  Incidenti ndodhi prane qytezes Apeldoorn gjate celebrimit te Dites se Mbretereshes, feste e pervitshme ne Holande.
  Mbreteresha Beatrix ishte ne autobus me familjen e saj kur nje makine e zeze erdhi me shpejtesi duke u perplasur me nje kollone.
  Makina kishte perplasur me pare njerez duke shkaktuar vdekjen apo lendimin e tyre. Panik mes turmes qe ndodhej ne shesh, nderkohe qe ambulancat kane bere te mundur dergimin e menjehershem te te plagosurve ne spital.
  Ende nuk dihet nese behet fjale per nje incident te thjeshte apo nje atentat te deshtuar nga Mbretereshes.

 2. #2
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e bledi1
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Vendndodhja
  A, A
  Postime
  548
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  ep ? kio eshte cmenduri'.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Nė shitje brekėt e mbretėreshės Elizabeth
  Nga Erinaa nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 97
  Postimi i Fundit: 29-05-2012, 02:46 PM
 2. Cadrat e mbretėreshės
  Nga vaaldr1n nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 28-08-2011, 04:00 PM
 3. Dita e Premtuar {Dita e Kjametit}
  Nga djal8ove nė forum Bota shpirtėrore
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 21-04-2010, 05:15 PM
 4. Avokati i Michael: Vdekja e tij nuk ishte incident
  Nga Kliton nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 15-02-2010, 10:47 AM
 5. Incident me Papa Benediktin
  Nga aurel nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 26-12-2009, 08:29 AM