Filmonte krimet, bie ne pranga banda shqiptare


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 5 prej 5
 1. #1
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26

  Filmonte krimet, bie ne pranga banda shqiptare

  Receta Gatimi


  Njeri nga Autoret

  Vidhnin banesat e te pasurve, por kishin gjithashtu edhe nje ves tjeter, te xhironin ne kamera krimet e tyre.

  Policia italiane ka arritur keshtu te neutralizoje banden e shqiptareve, jo thjesht hajdute por edhe “artiste”.

  Kane qene pikerisht filmimet qe benin me celulare dhe kamera, ato qe kane bere te mundur faktimin nga ana e policise te krimeve te bandes, e cila pervec vjedhjes se vilave shfrytezonte edhe femra per qellim prostitucioni.

  Sipas policise, banda vidhte makina, celulare, kompjuter dhe sende te tjera me vlere, qe me pas shiteshin ne Shqiperi.

 2. #2
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e bledi1
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Vendndodhja
  A, A
  Postime
  548
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  po shqipertari do duket me ate qe bene ja bejne mire qe i kapin

 3. #3
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  14
  Te besh krim e te lesh prova?!
  Kjo eshte te ia futesh vetes

 4. #4
  Moderatori Forumit Moderator Maska e aurel
  Anėtarėsimi
  Jun 2008
  Vendndodhja
  italy
  Postime
  2,228
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  16
  ketyre i paska ngelur vetem ta nxjerin ne kinema

 5. #5
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26
  Kane qene te apsionuar pas zanatit te tyre prandaj e filmonin rrezik ti kishin si kujteme te bukra

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Itali, shkaterrohet banda shqiptare
  Nga Kliton nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 27-02-2010, 02:56 PM
 2. Itali, shkaterrohet banda shqiptare e droges
  Nga Kliton nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 05-02-2010, 10:57 AM
 3. Itali: Shkatėrrohet banda e hajdutėve shqiptarė
  Nga aurel nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 23-08-2009, 07:11 PM
 4. Firence, shkaterrohet banda italo-shqiptare
  Nga Kliton nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 19-06-2009, 05:53 PM
 5. Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 29-01-2009, 04:09 PM