Ndihme per KERKESE


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  i/e rregjistruar Maska e Assper Dad
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Postime
  1
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Thumbs up Ndihme per KERKESE

  Receta Gatimi

  Kush mund te me ndihmoje rreth shkrimit te nje KERKESE, jo te ma shkruaj po te me tregoj strukturen e nje KERKESE sipas rregullave te Gjuhes Shqipe.

 2. #2
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e Peniel
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Athinė, Greqi
  Postime
  548
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  Besoj se nuk ka tė bėjė KĖRKESA sipas rregullave tė Gjuhės Shqipe. Ndoshta ka tė bėjė me mėnyrėn se si formulohet kjo kėrkesė dhe kujt i adresohesh me kėtė kėrkesė. Sipas organit pėrkatės tė cilit i drejtohesh, formulohet edhe kėrkesa. Gjuha shqipe nė kėtė rast ka tė bėjė me drejtshkrimin e gjuhės shqipe gjatė formulimit tė kėrkesės. Nėse e bėn pak mė tė qartė pyetjen tėnde, dmth kujt i adresohesh me kėtė kėrkesė, ndoshta do tė kemi mundėsi tė tė ndihmojmė sadopak.


  Ns

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. kerkese per forumin
  Nga Mentor_gv nė forum Kėrkesa dhe Punimet Tuaja
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 08-02-2009, 12:23 PM
 2. Kerkese per LOGO!
  Nga vigan nė forum Kėrkesa dhe Punimet Tuaja
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 07-06-2007, 10:02 PM
 3. KERKESE
  Nga AMADEK nė forum ThaSheTheMe
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 01-05-2007, 08:09 PM
 4. Kerkese...
  Nga Alb-Angel nė forum Vėrejtje, Kėshilla, Pyetje Stafit
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 13-04-2007, 07:43 PM