Rezultati i sondazhit: Cfare marke eshte celulari juaj?

Votuesit
81. Ju nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh
 • Nuk kam celular!

  2 2.47%
 • Nokia

  38 46.91%
 • LG

  4 4.94%
 • Samsung

  10 12.35%
 • Sony Ericsson

  14 17.28%
 • HTC

  2 2.47%
 • Jo marke [kinez]

  3 3.70%
 • iPhone Apple

  5 6.17%
 • Motorola

  1 1.23%
 • Blackberry

  2 2.47%

Cfare marke eshte celulari juaj


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 2 nga 5 FillimiFillimi 12345 I funditI fundit
Rezultatet nga 21 deri tek 40 prej 82
 1. #21
  i/e rregjistruar 20% Maska e smart
  Anėtarėsimi
  Sep 2007
  Vendndodhja
  italy
  Postime
  148
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Receta Gatimi

  Nokia N95 8GB dhe nuk ve me asnje celular tjeter.

 2. #22
  neper bote......... 10% Maska e ledjo
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Itali
  Postime
  82
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  nokia..............

 3. #23
  i/e rregjistruar Maska e Danielberat
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Postime
  2
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  cel im eshte nokia 96

 4. #24
  i/e rregjistruar 10% Maska e olindo
  Anėtarėsimi
  Jun 2007
  Vendndodhja
  london
  Postime
  27
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Cfare marke eshte celulari juaj

  wolfsvagen

 5. #25
  i/e rregjistruar 10% Maska e nafaka
  Anėtarėsimi
  Feb 2007
  Vendndodhja
  KOSOV
  Postime
  21
  Reputacioni
  0
  Qe nga viti 2000 kam celular krejt nje her kam pas Erikson per pak koh,kam ndru po thuase nja 10 celular e tash kam NOKIA E51 dhe shum shum i perdorshem(ndoshta pasi jam mesu e nuk mundem ta ndroj).......

 6. #26
  tung 10% Maska e vuglushe
  Anėtarėsimi
  Oct 2009
  Vendndodhja
  prizren
  Postime
  35
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  nuk kam celular hiq

 7. #27
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Nokia N96

 8. #28
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga iceman Lexo postimin
  Nokia N96
  Shume i bukur!

 9. #29
  Nice Man Moderator Maska e Erlindi
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Vendndodhja
  albania
  Postime
  904
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Une per momentin perdor nje Nokia N95 8gb dhe eshte sh i mire


 10. #30
  Music=Life Maska e summer
  Anėtarėsimi
  Sep 2010
  Vendndodhja
  somewhere on earth
  Postime
  4
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  nokia n97

 11. #31
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26
  Pas N95 kam marre nje E75 fantastike fare,me pershtatet.
 12. #32
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Shiko keta te gjith me celulara te mir ja un kam lezet me kete, pale kur e nxjer nga xhepi celularin te gjitha gocat me sulen


 13. #33
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Majdi! a po ma jep nje xhiro ate celin tend

 14. #34
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26
  hah Reni,si ky celi kam pasur celin e dyte,pasi te parin fare kam pasur nje Alkatel blu. MJADO jane telefona te mire ato,dhe e kam akoma,por pres te kolojn dhe ca ta qes ne Ankand.

 15. #35
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Reni nuk ta jap jo se e prish ti Kliton ky celulari eshte per tu zen hahah

 16. #36
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Nqs nokia siper eshte per tu zene, 8210 te humbte nga xhepi

  telefoni im i pare paguar me shume se gjysem milioni lireta hahaha


 17. #37
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Reni si ky celulari kam pasur per her te par un

 18. #38
  Never_Too_Late Anėtar Nderi Maska e smocking2
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  Ancona, Italy
  Postime
  1,249
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  12
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga MAJDI Lexo postimin
  Shiko keta te gjith me celulara te mir ja un kam lezet me kete, pale kur e nxjer nga xhepi celularin te gjitha gocat me sulen

  Ketej nga une te kap policia me kete, me akuzen tentative per vrasje me arme te ftohte...hahaha...

 19. #39
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga smocking2 Lexo postimin
  Ketej nga une te kap policia me kete, me akuzen tentative per vrasje me arme te ftohte...hahaha...
  Hahahah imagjino te kapi me iPad

 20. #40
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Ja dhe celulari im i 2 . Me kan then se ky ben cudira

  Me kete do pushtoj botennnnn hahahah  Tani vetem te piketoj ndonje bank
  sa i mir eshte per mesazhe ky

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Cfare domethenie ka emri juaj?
  Nga girl08 nė forum Psikologji-Sociologji-Filozofi
  Pėrgjigje: 57
  Postimi i Fundit: 08-05-2017, 05:01 AM
 2. Ēfarė tregon pseudonimi juaj...
  Nga girl08 nė forum ThaSheTheMe
  Pėrgjigje: 35
  Postimi i Fundit: 17-05-2012, 06:32 PM
 3. Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 10-04-2012, 06:21 PM
 4. A e dini ēfare pamje ka kompjuteri juaj lakuriq?
  Nga ReniX nė forum Hardware, Gadget, Elektronikė
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 26-08-2009, 03:12 PM
 5. Ēfarė ėshtė dhe pėr ēfarė shėrben BitTorrent
  Nga ReniX nė forum Software - Programe pėr Kompjuter
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 11-03-2008, 02:38 AM