Rezultati i sondazhit: Cfare marke eshte celulari juaj?

Votuesit
81. Ju nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh
 • Nuk kam celular!

  2 2.47%
 • Nokia

  38 46.91%
 • LG

  4 4.94%
 • Samsung

  10 12.35%
 • Sony Ericsson

  14 17.28%
 • HTC

  2 2.47%
 • Jo marke [kinez]

  3 3.70%
 • iPhone Apple

  5 6.17%
 • Motorola

  1 1.23%
 • Blackberry

  2 2.47%

Cfare marke eshte celulari juaj


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 3 nga 5 FillimiFillimi 12345 I funditI fundit
Rezultatet nga 41 deri tek 60 prej 82
 1. #41
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26

  Receta Gatimi

  Ky me te vertet qe ben cudira MAJDO,spo e kuptoj ne qoftese nje nga ato versionet qe po mendoj,pse spo e ben dhe ti nje cudire.

 2. #42
  Never_Too_Late Anėtar Nderi Maska e smocking2
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  Ancona, Italy
  Postime
  1,249
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  12
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  Hahahah imagjino te kapi me iPad
  te te kapin me iPad shef policie direkt...hahahah...

 3. #43
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Po perse gjat kesaj kohe qe nuk kam qen aktiv ne forum un cfar kam ber , Kam ber Cudira me kete Hhaha

 4. #44
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Nokia...............

 5. #45
  Il CaTuNaRiO Anėtar Nderi Maska e eugjeni
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  DURRES
  Postime
  315
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  shife nr e seris mos eshte naj rh17 se u bere milioner

 6. #46
  Il CaTuNaRiO Anėtar Nderi Maska e eugjeni
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  DURRES
  Postime
  315
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  un kam nderru cel tani kam nje nokia 5800 xm 1 fare


 7. #47
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Nuk qenka keq Eugjen!

 8. #48
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Une tani kam NokiA N97..................

 9. #49
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22


  &

  Nokia N96

 10. #50
  i/e rregjistruar 20% Maska e lovee
  Anėtarėsimi
  Feb 2011
  Postime
  251
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Une Kam dy.. 11. #51
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Dukesh qe paske biznes haha

 12. #52
  i/e rregjistruar 20% Maska e lovee
  Anėtarėsimi
  Feb 2011
  Postime
  251
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga MAJDI Lexo postimin
  Dukesh qe paske biznes haha
  Une ne vit ndrroj tel 2 her mir esht puna ce nuk ndrroj dashnorat kaq shum sa tel

 13. #53
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga lovee Lexo postimin
  Une ne vit ndrroj tel 2 her mir esht puna ce nuk ndrroj dashnorat kaq shum sa tel
  i ndron me shpesh ateher haha (shaka)

 14. #54
  i/e rregjistruar 20% Maska e lovee
  Anėtarėsimi
  Feb 2011
  Postime
  251
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Un Po desha ndrroj gjo ore por jam goc per shpi nuk e bej at gje kshtu qe i ndrroj tel

 15. #55
  i/e rregjistruar 35% Maska e paolo maldini
  Anėtarėsimi
  Aug 2009
  Vendndodhja
  now albania
  Postime
  913
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  touchdiamond_vzw.jpgky eshte celulari im. nuk me duket se eshte dhe aq i mire. por me pelqen dhe e mbaje per dy gjera. 1 se me pelqen dizanji i tij, dy se me ofron mundesin qe te perdor sherbimin e internetit nga rrjete wirlesse.

 16. #56
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga lovee Lexo postimin
  Un Po desha ndrroj gjo ore por jam goc per shpi nuk e bej at gje kshtu qe i ndrroj tel
  sa modeste !!!

  meqe te gjith po coj dhe foto , po coj dhe un

 17. #57
  Grusht i Shkathėt 35% Maska e gjendar
  Anėtarėsimi
  Jan 2010
  Vendndodhja
  Dardani
  Postime
  1,281
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  3
  Reputacioni
  12

  Post

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga eugjeni Lexo postimin
  un kam nderru cel tani kam nje nokia 5800 xm 1 fare

  Dhe une kam nje Nokia 5800 XM i keti lloje
  Me shume se 1 vit e kam dhe nuk me eshte merzitur ende.

 18. #58
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  kam nja 1 muaj me nokaia E5 , dhe jam sh e kenaqur


 19. #59
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  tani vetem iPhone 4

 20. #60
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  kam nja 1 muaj me nokaia E5 , dhe jam sh e kenaqur

  Si ky doja te merja un me pelqejn

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Cfare domethenie ka emri juaj?
  Nga girl08 nė forum Psikologji-Sociologji-Filozofi
  Pėrgjigje: 57
  Postimi i Fundit: 08-05-2017, 05:01 AM
 2. Ēfarė tregon pseudonimi juaj...
  Nga girl08 nė forum ThaSheTheMe
  Pėrgjigje: 35
  Postimi i Fundit: 17-05-2012, 06:32 PM
 3. Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 10-04-2012, 06:21 PM
 4. A e dini ēfare pamje ka kompjuteri juaj lakuriq?
  Nga ReniX nė forum Hardware, Gadget, Elektronikė
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 26-08-2009, 03:12 PM
 5. Ēfarė ėshtė dhe pėr ēfarė shėrben BitTorrent
  Nga ReniX nė forum Software - Programe pėr Kompjuter
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 11-03-2008, 02:38 AM