Rezultati i sondazhit: Cfare marke eshte celulari juaj?

Votuesit
81. Ju nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh
 • Nuk kam celular!

  2 2.47%
 • Nokia

  38 46.91%
 • LG

  4 4.94%
 • Samsung

  10 12.35%
 • Sony Ericsson

  14 17.28%
 • HTC

  2 2.47%
 • Jo marke [kinez]

  3 3.70%
 • iPhone Apple

  5 6.17%
 • Motorola

  1 1.23%
 • Blackberry

  2 2.47%

Cfare marke eshte celulari juaj


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 4 nga 5 FillimiFillimi 12345 I funditI fundit
Rezultatet nga 61 deri tek 80 prej 82
 1. #61
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14

  Receta Gatimi

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga eugjeni Lexo postimin
  un kam nderru cel tani kam nje nokia 5800 xm 1 fare

  1 te till gjeta ne rruge pasi e kishte zen shiu mire, nuk e perdor per te vetmen arsye se nuk lexon karten e memories te vetmin difekt qe i ka shkaktuar shiu dhe keshtu e kam parkuar ne sirtar.

  per momentin perdor kete ne versioni bardh e zi
  a-1003286232.jpg

 2. #62
  i/e rregjistruar 35% Maska e aliu
  Anėtarėsimi
  May 2010
  Vendndodhja
  fier shqiperi
  Postime
  639
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  Skedarėt e Bashkėngjitur 5778kam nji nokia c3 per momentin . se edhe telefonat edhe numrat i ndroj te paktem njihere ne muaj, te per hershem kam nji i phone4 qe me erdhi dhurate per krishtlindjet nga kanadaja ,po flas personalisht, se ka edhe cuni im nokia 2720 Skedarėt e Bashkėngjitur 5780
  Redaktuar pėr herė tė fundit nga aliu; 27-02-2012 mė 06:22 PM.

 3. #63
  i/e rregjistruar 20% Maska e peshkatari
  Anėtarėsimi
  Nov 2009
  Postime
  150
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  une perdor samsung e samsung

 4. #64
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16

 5. #65
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga MAJDI Lexo postimin
  Si ky doja te merja un me pelqejn
  merre,esht shum i mir
  cf cel ke tani ?

 6. #66
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  per momentin nje te till



 7. #67
  Abdullah Autorė Maska e abdullah92
  Anėtarėsimi
  Jun 2009
  Vendndodhja
  Pc
  Postime
  1,517
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  12
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga MAJDI Lexo postimin
  per momentin nje te till




  I Njenjte si i imi por vetem se une e kam te bardhe

 8. #68
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga abdullah92 Lexo postimin
  I Njenjte si i imi por vetem se une e kam te bardhe
  aty ne egjipt e ke bler ?

 9. #69
  Abdullah Autorė Maska e abdullah92
  Anėtarėsimi
  Jun 2009
  Vendndodhja
  Pc
  Postime
  1,517
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  12
  Jo Mi Ska ne egjipt nga ky modeli Me Ka Ardh dhurate prej Austrie Por Kam Nja 1 Vit E Gjys qe e mbaj

 10. #70
  i/e rregjistruar 10% Maska e florianVod
  Anėtarėsimi
  Feb 2012
  Postime
  40
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga eugjeni Lexo postimin
  un kam nderru cel tani kam nje nokia 5800 xm 1 fare

  like....

 11. #71
  i/e rregjistruar 10% Maska e florianVod
  Anėtarėsimi
  Feb 2012
  Postime
  40
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  kam nja 1 muaj me nokaia E5 , dhe jam sh e kenaqur

  like
  .....

 12. #72
  i/e rregjistruar 10% Maska e florianVod
  Anėtarėsimi
  Feb 2012
  Postime
  40
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Si ky e kam une.Nokia 6120

 13. #73
  i/e rregjistruar 10% Maska e Epik
  Anėtarėsimi
  Dec 2011
  Postime
  66
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  shqiptaret te apasionuar pas Nokia. Edhe une posedoj nje te tille. Nokia 2700

 14. #74
  Music=Life Maska e summer
  Anėtarėsimi
  Sep 2010
  Vendndodhja
  somewhere on earth
  Postime
  4
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  ....LG....

 15. #75
  i/e rregjistruar 10% Maska e narkoza
  Anėtarėsimi
  Sep 2012
  Vendndodhja
  A, A
  Postime
  28
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Cel im eshte nokia

 16. #76
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22



  S`e ndrroj as me iPhone 5 vetem per 1 foto qe e kam ne ekran!! (: (:

 17. #77
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Samsung

 18. #78
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14
  http://www.lirenti.com/attachment.ph...5&d=1329943798 kete kam per momentin dhe nuk e nderroj me asgje

 19. #79
  Abdullah Autorė Maska e abdullah92
  Anėtarėsimi
  Jun 2009
  Vendndodhja
  Pc
  Postime
  1,517
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  12
  Samsung Galaxy pocket 5300


 20. #80
  i/e rregjistruar 10% Maska e rrahgegja
  Anėtarėsimi
  Sep 2011
  Postime
  56
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  e kom 1 nokia t`80es kur ma paten qu do kusheri pej zvicrre

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Cfare domethenie ka emri juaj?
  Nga girl08 nė forum Psikologji-Sociologji-Filozofi
  Pėrgjigje: 57
  Postimi i Fundit: 08-05-2017, 05:01 AM
 2. Ēfarė tregon pseudonimi juaj...
  Nga girl08 nė forum ThaSheTheMe
  Pėrgjigje: 35
  Postimi i Fundit: 17-05-2012, 06:32 PM
 3. Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 10-04-2012, 06:21 PM
 4. A e dini ēfare pamje ka kompjuteri juaj lakuriq?
  Nga ReniX nė forum Hardware, Gadget, Elektronikė
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 26-08-2009, 03:12 PM
 5. Ēfarė ėshtė dhe pėr ēfarė shėrben BitTorrent
  Nga ReniX nė forum Software - Programe pėr Kompjuter
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 11-03-2008, 02:38 AM