Rezultati i sondazhit: Cfare marke eshte celulari juaj?

Votuesit
81. Ju nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh
 • Nuk kam celular!

  2 2.47%
 • Nokia

  38 46.91%
 • LG

  4 4.94%
 • Samsung

  10 12.35%
 • Sony Ericsson

  14 17.28%
 • HTC

  2 2.47%
 • Jo marke [kinez]

  3 3.70%
 • iPhone Apple

  5 6.17%
 • Motorola

  1 1.23%
 • Blackberry

  2 2.47%

Cfare marke eshte celulari juaj


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 5 nga 5 FillimiFillimi 12345
Rezultatet nga 81 deri tek 82 prej 82
 1. #81
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32

  Receta Gatimi

  Tashme u vjetersua! but is my favorite ever


 2. #82
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Reni i vjeter eee po se deshe kaloje ketej nga un se mua me duket i ri ahhaha


  per momentin nje LG edhe nje Nokia , dua te mar nje Qe te jet Android

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 5 nga 5 FillimiFillimi 12345

Tema tė ngjashme

 1. Cfare domethenie ka emri juaj?
  Nga girl08 nė forum Psikologji-Sociologji-Filozofi
  Pėrgjigje: 57
  Postimi i Fundit: 08-05-2017, 05:01 AM
 2. Ēfarė tregon pseudonimi juaj...
  Nga girl08 nė forum ThaSheTheMe
  Pėrgjigje: 35
  Postimi i Fundit: 17-05-2012, 06:32 PM
 3. Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 10-04-2012, 06:21 PM
 4. A e dini ēfare pamje ka kompjuteri juaj lakuriq?
  Nga ReniX nė forum Hardware, Gadget, Elektronikė
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 26-08-2009, 03:12 PM
 5. Ēfarė ėshtė dhe pėr ēfarė shėrben BitTorrent
  Nga ReniX nė forum Software - Programe pėr Kompjuter
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 11-03-2008, 02:38 AM