Rezultati i sondazhit: Cfare marke eshte celulari juaj?

Votuesit
81. Ju nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh
 • Nuk kam celular!

  2 2.47%
 • Nokia

  38 46.91%
 • LG

  4 4.94%
 • Samsung

  10 12.35%
 • Sony Ericsson

  14 17.28%
 • HTC

  2 2.47%
 • Jo marke [kinez]

  3 3.70%
 • iPhone Apple

  5 6.17%
 • Motorola

  1 1.23%
 • Blackberry

  2 2.47%

Cfare marke eshte celulari juaj


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 5 12345 I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 82
 1. #1
  Il CaTuNaRiO Anėtar Nderi Maska e eugjeni
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  DURRES
  Postime
  315
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13

  Cfare marke eshte celulari juaj

  Receta Gatimi

  ca marke eshte celulari juaj????

 2. #2
  Moderatori Forumit Moderator Maska e aurel
  Anėtarėsimi
  Jun 2008
  Vendndodhja
  italy
  Postime
  2,228
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  16
  une personalishte perdor nje nokia N95 eshte shume i mire
  per mendimin tim..

 3. #3
  Il CaTuNaRiO Anėtar Nderi Maska e eugjeni
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  DURRES
  Postime
  315
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  une per vete kam nje celular jo marke por eshte i mire ka shume obsione moderne me prekje volum te larte metalizato i holle me televizor me moschon sensor

 4. #4
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26
  Dhe une perdor Nokia n95 dhe me duket i mire,faktikisht sju kam ndare ndonje here Nokia,para n95 kam pasur nje nokia n73 dhe ai shume i mire ishte.

 5. #5
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e bledi1
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Vendndodhja
  A, A
  Postime
  548
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12

  celulari im

  une personalishet kame dy celulare nje HTCdream eshte shume i mire me pelqen kurse tjetri nje marke qe nuke njihet shume DT eshte i vecante si te them pakashume si iPhone.
  Redaktuar pėr herė tė fundit nga bledi1; 03-05-2009 mė 09:40 AM. Arsyeja: ishte gabim

 6. #6
  i/e rregjistruar 20% Maska e Lucatonii
  Anėtarėsimi
  Apr 2009
  Vendndodhja
  München
  Postime
  191
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Une Personalisht kam nje Samsung SGH-G600 eshte nje celular shum shum i mir

 7. #7
  i/e rregjistruar 35% Maska e PoLiGrAfIkSi
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  SOUTH BEACH MIAMI
  Postime
  852
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  un kam nje samsung instict


 8. #8
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  15
  Dhe une nje samsung kam, jo si ky i pologut po nje tjeter, erdhe se do thoja se si nokia nuk ka cell.

 9. #9
  i/e rregjistruar Maska e niti12
  Anėtarėsimi
  Apr 2009
  Postime
  5
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  un kom nje LG shum i smut a

 10. #10
  i/e rregjistruar 10% Maska e kristina
  Anėtarėsimi
  Jan 2009
  Postime
  34
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0

  Cool

  Nokia

 11. #11
  i/e rregjistruar 10% Maska e kristina
  Anėtarėsimi
  Jan 2009
  Postime
  34
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  :dnokia:d:d

 12. #12
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  14
  Une kam Nokia BL-4B

 13. #13
  ..::мoderaтor::.. 35% Maska e kristimcs
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  MC Planet
  Postime
  585
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  un kam nje nokia 6600 esht """sh i mir """

 14. #14
  ..::мoderaтor::.. 35% Maska e kristimcs
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  MC Planet
  Postime
  585
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga girl08 Lexo postimin
  Une kam Nokia BL-4B
  me duket se bl-4b esht lloj baterie...

 15. #15
  i/e rregjistruar Maska e Elviss
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Postime
  8
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Unn momentalisht kam 2 telefon
  1.Sony Ericsson
  2.Nokia
  per muu joon te bukuur

 16. #16
  Il CaTuNaRiO Anėtar Nderi Maska e eugjeni
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  DURRES
  Postime
  315
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Une kam pasur edhe nje nokja 6680 i mire po mori virus dhe nuk ndizet me.I shkreti celular ca si kam punuar

 17. #17
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26
  Dhe une me Nokian nuk vej marke tjeter celularesh them, eshte shume i mire,qe ne fillim vetem nokia kam perdorurur,dhe them se sdo e ndrroj ndonjehere,sidomos kete te fundit qe perdor n95 tani me pelqen shume dhe eshte i lehte ne perdorim.
  Imazhet e Bashkangjitur Imazhet e Bashkangjitur

 18. #18
  Nice Man Moderator Maska e Erlindi
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Vendndodhja
  albania
  Postime
  904
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  une e kam cel blackberry 8100

 19. #19
  i/e rregjistruar 10% Maska e Flavita Fraoulita
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Durres
  Postime
  14
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  nokia 7500 prism

 20. #20
  i/e rregjistruar 10% Maska e djalikeq
  Anėtarėsimi
  Apr 2009
  Vendndodhja
  Koplik, Shkoder
  Postime
  97
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Nokia Vetem Nokia

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 5 12345 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Cfare domethenie ka emri juaj?
  Nga girl08 nė forum Psikologji-Sociologji-Filozofi
  Pėrgjigje: 57
  Postimi i Fundit: 08-05-2017, 05:01 AM
 2. Ēfarė tregon pseudonimi juaj...
  Nga girl08 nė forum ThaSheTheMe
  Pėrgjigje: 35
  Postimi i Fundit: 17-05-2012, 06:32 PM
 3. Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 10-04-2012, 06:21 PM
 4. A e dini ēfare pamje ka kompjuteri juaj lakuriq?
  Nga ReniX nė forum Hardware, Gadget, Elektronikė
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 26-08-2009, 03:12 PM
 5. Ēfarė ėshtė dhe pėr ēfarė shėrben BitTorrent
  Nga ReniX nė forum Software - Programe pėr Kompjuter
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 11-03-2008, 02:38 AM