Itali, arrestohen tre shqiptare, iu gjet 80 kg heroine


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26

  Itali, arrestohen tre shqiptare, iu gjet 80 kg heroine

  Receta Gatimi  Tre shqiptare u arrestuan ne Milano te Italise, pasi nga kontrolli i ushtruar ne apartamentin e tyre, karabinieret gjeten 80 kilograme heroine.

  Ne shtepine e shqiptareve, sipas mediave italiane, u gjeten edhe 100 kilograme perzieresh droge.
  Karabinieret sekuestruan dokumenta, ku figuronin bilancet e regjistruara nga te ardhurat e droges. Nuk dihet nese shqiptaret kishin bashkepunetore te tjere, nderkohe qe kane nisur hetimet per te zbuluar origjinen dhe destinacionin e lendes narkotike.

 2. #2
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  14
  Ia kane marre doren ketij biznesi shqiptaret, po dhe burgut gjithashtu

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Itali, 29 shqiptarė arrestohen pėr trafik droge
  Nga aurel nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 03-12-2009, 09:21 PM
 2. Itali, perdhunohet prostituta shqiptare
  Nga Kliton nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 03-08-2009, 09:38 PM
 3. Itali, arrestohen 58 persona, trafik droge me Shqiperine
  Nga Kliton nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 25-07-2009, 12:59 PM
 4. Arrestohen ne Itali dy lidere te Al Kaeda-s
  Nga Kliton nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 12-05-2009, 11:48 AM
 5. Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 07-05-2009, 04:51 PM