21-vjecari plagos me thike 4 bashkemoshatare


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26

  21-vjecari plagos me thike 4 bashkemoshatare

  Receta Gatimi  Njė 21-vjeēar ėshtė shpallur nė kėrkim nga policia e kryeqytetit, pasi dyshohet se ka plagosur me thikė katėr tė rinj gjatė njė sherri.
  Katėr tė rinjtė kishin pasur njė konflikt disa ditė mė parė me Arnold Sulajn, i cili kur ėshtė pėrplasur pėr herė tė dytė me ta, nuk i ka kursyer duke i qėlluar me thikė. Burimet policore shpjeguan se ngjarja ėshtė regjistruar rreth orės 22:30 tė sė martės, nė Rrugėn e Kavajės. Komisariati Nr. 2 ėshtė njoftuar pėr kėtė ngjarje pak minuta mė vonė, duke u informuar se katėr persona ishin plagosur nė rrugėn e lartpėrmendur, sapo kalon kryqėzimin e “21 Dhjetorit”, pranė njė tuneli pallati. Me t‘u njoftuar nė vendngjarje kanė shkuar dy patrulla policie, tė cilėt kanė dėrguar tė plagosurit drejt spitalit. Nga tė dhėnat hetimore ėshtė zbuluar se tė plagosur kanė mbetur Alfriord Bakiasi, vėllezėrit Vasil dhe Enver Elezi, dhe Denald Nina, ku dy tė parėt janė nga 22 vjeē dhe dy tė tjerėt 25 vjeē. Mjekėt e spitalit treguan se atyre iu dhanė mjekimet e duhura dhe kishin marrė plagė tė lehta, ndėrsa mė vonė u morėn nė pyetje nga policia. Ata deklaruan se ishin plagosur nga 21-vjeēari Sulaj dhe mendohet pėr njė sherr tė ndodhur disa ditė mė parė. Policia tha se autori ėshtė shpallur nė kėrkim.

 2. #2
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  14
  Sipas ketyre, rruga e vetme per te zgjidhur konfliktet eshte dhuna me arme te ftohta.
  Shpresoj shume qe nje dite, kur te mos jete vone, keta njerez te ndergjegjesohen per demet dhe vuajtjet qe shkaktojne.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Babai plagos tė bijėn, lidhje me shqiptarin
  Nga aurel nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 13-10-2009, 02:35 PM
 2. Vritet me thike 18-vjecari
  Nga Kliton nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 03-08-2009, 09:50 PM
 3. Korce, sulmohet me thike, vdes 23- vjecari
  Nga Kliton nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 15-04-2009, 09:40 AM
 4. E plagos me armė, i preku me bėrryl vajzėn nė mes tė tregut
  Nga Altin111 nė forum Aktualiteti Shqiptar
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 17-02-2008, 06:21 AM
 5. Plagos babain e vajzės qė donte
  Nga Altin111 nė forum Aktualiteti Shqiptar
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 06-12-2007, 07:05 PM