10 Frazat me te keqija per te ngacmuar nje femer!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 3 nga 3 FillimiFillimi 123
Rezultatet nga 41 deri tek 54 prej 54
 1. #41
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24

  Receta Gatimi

  Ja dhe nje nga ato te miat per ato qe jan ''te bukura'' Mos te rritet mendja kur te them RRUSH se nacut flasin mbrapsht

 2. #42
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  lol Majdi

 3. #43
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Me thot nje cun : Cili do ishte propozimi ideal per ty ?

  I thash shkurt : Mjafton 1 cokollate dhe mund t'me propozosh kollaj...

  Kur vjen me vone me 1 cokollate te madhe ne duar : Do lidhesh me mua ?...

  Mora cokollaten dhe i thash...uaaaa jo!....
  Cfar tha :O ? Po ti me the . . Ore un thash qe mund t'm propozosh po s'thash qe do pranoj

  Gjithsesi rrofsh per cokollaten, qenka shume e mire...

 4. #44
  i/e rregjistruar 35% Maska e albanianboy
  Anėtarėsimi
  May 2011
  Vendndodhja
  Nė mendjen tėnde!
  Postime
  776
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga erinda Lexo postimin
  Me thot nje cun : Cili do ishte propozimi ideal per ty ?

  I thash shkurt : Mjafton 1 cokollate dhe mund t'me propozosh kollaj...

  Kur vjen me vone me 1 cokollate te madhe ne duar : Do lidhesh me mua ?...

  Mora cokollaten dhe i thash...uaaaa jo!....
  Cfar tha :O ? Po ti me the . . Ore un thash qe mund t'm propozosh po s'thash qe do pranoj

  Gjithsesi rrofsh per cokollaten, qenka shume e mire...
  sa me lezet ja paske fut hahahahahahahahaha

 5. #45
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  hahhahahaha eshte metod e re femrore...i koheve moderne kjo hahahaha

 6. #46
  i/e rregjistruar 35% Maska e albanianboy
  Anėtarėsimi
  May 2011
  Vendndodhja
  Nė mendjen tėnde!
  Postime
  776
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  hahahahahahaha sa ka ecur teknologjia

 7. #47
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga albanianboy Lexo postimin
  hahahahahahaha sa ka ecur teknologjia
  hahahhahahaha ehhhh mire ti mireeeee....


 8. #48
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Nga kjo do ket dal dhe ajo fraza Jovanit!

  Plasen ēokollatat dhe ketej

 9. #49
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Nuk marr vesh nga keto gjera

 10. #50
  i/e rregjistruar 10% Maska e Ermira Alliu
  Anėtarėsimi
  Feb 2013
  Vendndodhja
  Vlora, Vlorƫ, Albania, Albania
  Postime
  49
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  ca perdorin akoma ate frazen " ku te kam par un ty " ......

 11. #51
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Ermira Alliu Lexo postimin
  ca perdorin akoma ate frazen " ku te kam par un ty " ......
  kto kohet e fundit e kam perdorur si shpesh ket

 12. #52
  i/e rregjistruar 20% Maska e anonymus
  Anėtarėsimi
  Dec 2012
  Postime
  184
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  7
  sa delikate qenke moj GONA123 stoleroke fare , po valle ne jeten reale keshtu je si thua ,
  me fale por ti "DUHET TE BESH NDRYSHIME" se ben djemte te vuajne shume ,

 13. #53
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Nderova telefonin dhe me humben numrat, mund ta kem numrin tėnd

 14. #54
  i/e rregjistruar 35% Maska e paolo maldini
  Anėtarėsimi
  Aug 2009
  Vendndodhja
  now albania
  Postime
  913
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  paolo nje mesazh i till esht sh i bukur per vajzen qe ti do , dhe sja thua dot (lexo ne kllapa ):

  Dua (T)e T(E) Them (D)icka Po N(U)k Di Si T(A) Them !♥

  ose

  Nėse (tė) shikoj (dua)tė them njė sekret (shumė) te madh!Nėse nuk ta them (zemra ime.) do qahet.(Po) deshte (ti?) ta marrėsh vesh lexo ne kllapa!
  mesazhi i pare eshte i bukur por per te dytin nuk mund ta perdorish pa arsye dhe ne fillim.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 3 nga 3 FillimiFillimi 123

Tema tė ngjashme

 1. 25 fjalėkalimet mė tė kėqija tė 2012-es
  Nga vaaldr1n nė forum Siguria Informatike
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 24-09-2013, 05:52 PM
 2. Ja si ti jepni fund zakoneve te keqija
  Nga Erinaa nė forum Trupi dhe Shėndeti
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 26-02-2013, 08:20 PM
 3. Pėrgjigje: 68
  Postimi i Fundit: 21-03-2012, 09:38 PM
 4. Gjumi fshin kujtimet e kėqija
  Nga vaaldr1n nė forum Psikologji-Sociologji-Filozofi
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 04-12-2011, 12:57 AM
 5. Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 17-05-2011, 07:04 PM

Etiketat pėr kėtė Temė