Avioni merr flake, shpetojne pasagjeret


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3
 1. #1
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26

  Avioni merr flake, shpetojne pasagjeret

  Receta Gatimi  Pasagjerėt e njė avioni tė Southeast Airlines qė ishte nisur nga New Orleans pėrjetuan orė tmerri gjatė fluturimit.
  Avioni mori flakė teksa zbriste nė Huston. Zjarri u shfaq te njėra prej rrotave dhe flakėt u shtuan pasi avioni kishte ndaluar nė pistė. Pasagjerėt u evakuuan me shkallėt e emergjencave.

  Kompania ajrore bėn tė ditur se askush prej personave qė ndodheshin nė bord nuk u lėndua. Menjeherė e zjarrfikėsit shuan flakėt te rrota e avionit dhe incidenti u mbyll pa pasoja dramatike pėr 47 pasagjerėt dhe 5 antarėt e ekuipazhit.

  Hipoteza e parė qė hidhet ėshtė se njė defekt nė rrotė solli carjen e gomės, por detajet e aksidentit do tė jenė subjekt hetimi.

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Paskan shpetuar mire...

 3. #3
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  14
  Mire qe paskan qene afer momentit te zbritjes......

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Pasagjeri hidhet nga avioni ne 7 mije metra lartesi
  Nga Kliton nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 18-04-2009, 11:40 PM
 2. Nusja qe merr flakė
  Nga ReniX nė forum Video-Foto Humoristike
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 13-09-2008, 03:23 PM
 3. Shperthimi ne Shqiperi (merr flake depo armesh ne Gerdec)
  Nga ReniX nė forum Aktualiteti Shqiptar
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 21-03-2008, 06:31 PM
 4. Krijoni Tekst me flake
  Nga ReniX nė forum Fotografia dhe Grafika
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 17-03-2008, 05:58 PM
 5. Avioni fantazmė alarmon NATO-n dhe Shqipėrinė
  Nga kuklla nė forum Aktualiteti Shqiptar
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 08-03-2008, 01:51 AM