Kapet gruaja me 100 fytyra


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 24
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32

  Kapet gruaja me 100 fytyra

  Receta Gatimi  Rossana Bettina Miguele, nga Uruguai, eshte specialiste per te ndryshuar identitetin: perdor paruke dhe hunda fallco. Eshte arrestuar perseri duke vjedhur disa stilolapsa te firmes Cartier.

  Ja dhe disa foto nga personashet pas maskkimit.
 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32 3. #3
  i/e rregjistruar 35% Maska e PoLiGrAfIkSi
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  SOUTH BEACH MIAMI
  Postime
  852
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  kjo njeri i theshte 100 fytyra

  po bin laden sa miliona fytyra do ket

 4. #4
  Anėtarė VIP VIP-Donator Maska e X-man
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fier
  Postime
  45
  Reputacioni
  0
  Po po, hajde njife, mund ta kesh dhe komshi!

 5. #5
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  15
  avash se mos ri bin ladeni ne pallate normale, ai mund te kete ndonje mega vile

 6. #6
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Bin Laden do e kete vilen diku aty afer shtepise se bardhe

 7. #7
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  14
  Kush deshiron te ndryshoje identitetin, t'i drejtohet kesaj gruas.......
  Paska qene vertet e zonja, edhe pse mashtruese. Ta kishte perdor si profesion legal te pakten.

 8. #8
  i/e rregjistruar 10% Maska e fitaaa
  Anėtarėsimi
  Sep 2009
  Postime
  38
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  ehhe x-man me ke ber te qesh qe the mund ta kesh edhe komshi hehe perime vella sedi qas po bajn njerzit

 9. #9
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  paska ik ajo aq shum eshte maskuar sa e ka harruar dhe fytyren e vet

 10. #10
  i/e rregjistruar 10% Maska e fitaaa
  Anėtarėsimi
  Sep 2009
  Postime
  38
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  flm majdiiiiiiiiii po sedi qka je djal apo qka sedi

 11. #11
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  jam djal ooooo shiko dhe profilin po deshe

 12. #12
  i/e rregjistruar 10% Maska e fitaaa
  Anėtarėsimi
  Sep 2009
  Postime
  38
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  o majdi a bon me me tregu pak a shum se si shkojn ketu punet se une sot jom regjistru ketu dhe sedi a mund te flasim per ket a bon

 13. #13
  i/e rregjistruar 10% Maska e fitaaa
  Anėtarėsimi
  Sep 2009
  Postime
  38
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  a bon a mundemi me fol a mandi me fal pra se qenkeni nxan te pershendes qaooo

 14. #14
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  mu me quajn majdi dhe ketu gjerat shkoj shum mire po r nuk ka shum forumista dhe forumiste ne linje (online ) sepse kan filluar shkollen ,,gjithashtu dhe une por futem nonjhere me te rralle ,,,, nje pyetj kisha une ti ca je djal apo vajze se ne profil e ke shkruajtur djale po ngha emri qe mbaron me a me dukesh vajze

 15. #15
  i/e rregjistruar 10% Maska e fitaaa
  Anėtarėsimi
  Sep 2009
  Postime
  38
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Flm per kthimin e pergjigjes po une jom djla fitim e ekom emrin ndersa e kom bo fitaaa po sedi a mundem em fol me ty per me te vet sa me mir si shkojn ketu punet ne ket wbs se une jom regjistru qe 2 dit dhe te di me mir si shkojn punet ketu neqofse ka mundesi majdi flm per mirkuptin tung klm

 16. #16
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  po ta thash dhe me larte qe ketu shkojne punet shum shum mire mir ti je i mirkpritur ketu dhe ja kalofsh sa me mire ketu hap forumin shiko per nonje tem qe te intereson sepse forumit nuk i del fundi asnjehere sepse ka shum gjera te bukura postohen tema cdo dit te reja dhe kthehen pergjigje ne temat e vjetra keshtu shkoj pune ketu shum shum mire

 17. #17
  i/e rregjistruar 10% Maska e fitaaa
  Anėtarėsimi
  Sep 2009
  Postime
  38
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  oo Majdi une po kerkoj prej teje qe a mundesh me fol me mua online me adress personale apo qe nuk mundesh si dush beja po keshut qeofse mundesh esht me mir online me te vet se nuk po di une edhe aq shum se ku me quar diqka sikur ju qe po i qoni ketu ani mundesh qaoooo klm

 18. #18
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  un te them te drejten nuk rri shum kur futem ketu ne lirenti sepse jam me shkoll tani dhe vetem sa i hedh nje sy ketyre postimeve prandaj

 19. #19
  i/e rregjistruar 10% Maska e fitaaa
  Anėtarėsimi
  Sep 2009
  Postime
  38
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  ok ani po edhe une jom ne shkoll po vetem shikoj gjera interesante dhe keshtu po neofse bon prndaj sen tjter Majdi cilen klas je a bon me dit tung klm

 20. #20
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  une vit i par ne gjimnaz domethen vit i dyt se me ka kapur 9 vjecarja mua :e kupton:

  po ti ?

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Femija Qe Lindi Me Dy Fytyra!!
  Nga labja nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 28-04-2012, 02:55 PM
 2. Fytyra juaj pas 20 vjetesh!
  Nga ReniX nė forum Barsaleta dhe Humor nė Vite
  Pėrgjigje: 18
  Postimi i Fundit: 14-02-2012, 09:27 AM
 3. Foto: Njerėz me dy fytyra
  Nga vaaldr1n nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 13-10-2011, 10:02 PM
 4. Indi, lind femija me dy fytyra.
  Nga EMAUS nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 17-01-2010, 07:44 PM

Etiketat pėr kėtė Temė