Greva e seksit, bashkėshorti kėrkon dėmshpėrblim


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 5 prej 5
 1. #1
  Mr. Lirenti Administrator Maska e Lirenti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  root
  Postime
  444
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  10

  K.O Greva e seksit, bashkėshorti kėrkon dėmshpėrblim

  Receta Gatimi  Qė kur gratė dekretuan grevėn e seksit, gruaja ime mė ka mohuar tė drejtat e mia bashkėshortore, dhe kjo mė ka shkaktuar ankth dhe pagjumėsi”.

  Me kėtė motivacion njė kenian ka kėrkuar dėmshpėrblim pėr dėmin e shkaktuar nga greva e seksit qė shoqata e femrave nė vend deklaroi javėn e kaluar. Greva ka qėllim qė tė nxitohen reformat ekonomike dhe politike tė vendit. Greva u mbyll tė mėrkurėn dhe sipas shoqatės sė femrave pati shumė sukses, duke pasur pėrkrahjen edhe tė bashkėshortes sė kryeminsitrit Raila Odinga Ida.
  (burimi/BalkanWeb)

 2. #2
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e bledi1
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Vendndodhja
  A, A
  Postime
  548
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  mire ju qe jeni te martuar se ne te pa martuarit nuke kemi kprobleme te tilla

 3. #3
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  14
  E pabesueshme!!!!!!!! Meshkujt vetem aty e kane mendjen.......

 4. #4
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Femrat jo, fare!

 5. #5
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  14
  Une te pakten mendoj qe meshkujt jane me te fiksuar pas ketyre gjerave, se sa femrat.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 29-02-2012, 09:24 PM
 2. Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 05-05-2011, 07:35 PM
 3. Hajduti mer demshperblim nga personi qe vodhi
  Nga 3r1k0 nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 16-02-2011, 03:49 PM
 4. Ndahet nga bashkėshorti pėr shkak tė TV-sė
  Nga aurel nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 18-11-2009, 07:35 PM
 5. Mbyllet me “fitore” greva e studentėve tė Kamzės
  Nga aurel nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 12-11-2009, 07:15 PM

Etiketat pėr kėtė Temė