Makina bie ne Lane, 5 te rinj plagosen


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3
 1. #1
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26

  Makina bie ne Lane, 5 te rinj plagosen

  Receta Gatimi  Nje aksident i rende automobilistik ndodhi pak minuta pas mesnates ne kryeqytet.


  Nje automjet 4X4 ka dale nga rruga prane Ministrise se Jashtme, duke perfunduar ne shtratin e lumit Lana, shume metra me tej. Ne automjet ndodheshin 5 persona, kater te rinj dhe nje vajze, te cilet kane pesuar plage te renda per shkak se automjeti ishte me shume shpejtesi dhe gjate aksidentit pasagjeret kane fluturuar nga dyret duke u perplasur me force ne toke.
  Ne vendngjarje kane mberitur menjehere forcat e policise rrugore si dhe autoambulanca qe kane marre te plagosurit. Ata ndodhen ne Spitalin Ushtarak ku kane marre ndihmen e pare mjekesore.
  Policia Rrugore dhe ajo e Rendit kane hetuar shkaqet e e ketij aksidenti te rende si dhe kane bere identifikimin e 5 te plagosurve. Hetimi i pare ka treguar se shkak i aksidentit ishte shpejtesia shume e madhe, e cila ka bere qe mjeti gjate levizjes te dale jashte kontrollit.

 2. #2
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  14
  Mendoj qe duhen marre masa te forta dhe te shtojne numrin e kontrolluesve ne rruge per ata qe e tejkalojne shpejtesine.

 3. #3
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16

  Mire kjo qe thua ti girl08, por duhet bere e domosdoshme mbajtja e rripit
  te sigurimit per te gjithe, jo vetem per ate qe nget makinen.
  Atje e vene rripin vetem kur e dine qe ka polica .

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Moderatore te rinj!
  Nga EMAUS nė forum Bashkėpuno, Propozoni Idet Tuaja
  Pėrgjigje: 44
  Postimi i Fundit: 15-04-2011, 10:22 PM
 2. [MOD] Moderatore tė rinj
  Nga ReniX nė forum Bashkėpuno, Propozoni Idet Tuaja
  Pėrgjigje: 59
  Postimi i Fundit: 24-11-2009, 05:14 PM
 3. Durres, plagosen dy kamariere
  Nga Kliton nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 10-07-2009, 04:07 PM
 4. Shkodėr, plagosen tre policė gjatė njė aksioni
  Nga Kliton nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 10-04-2009, 02:49 PM
 5. Bie tavani i klasės, plagosen dy nxėnės
  Nga Altin111 nė forum Aktualiteti Shqiptar
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 08-01-2008, 05:43 PM