Binjake me baballare te ndryshem!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 5 prej 5
 1. #1
  Mr. Lirenti Administrator Maska e Lirenti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  root
  Postime
  444
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  10

  Binjake me baballare te ndryshem!

  Receta Gatimi  Kishte lindur dy binjake 11 muaj mė parė, por me baballare te ndryshem. Kjo u konfermua nga vete gruaja, njėzet vjeēar Mia Uashington Dallas. Pas kesaj jane ushtruar testit te ADN i cili ka vertetuar kete fakt.

 2. #2
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26
  Shume interesante kjo,po ndodhin shume gjera te cuditshme kto kohet e fundit.

 3. #3
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  14
  Si ka mundesi te jene binjake me baballare te ndryshem?!Pasi qe te ngjizet 1 femije duhet 1 baba i vetem dhe nuk mund te ngjizen 2 femije ne kohe te njejte brenda te njejtes miter, nga baballare te ndryshem.

 4. #4
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Vertet keshtu shkruan dhe The Sun, boh sjam ekspert i fushes, besoj ēfare degjoj e shikoj.

 5. #5
  ..::мoderaтor::.. 35% Maska e kristimcs
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  MC Planet
  Postime
  585
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  e cuditshme....cfare nk po ndodh kohet e sotme...

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 09-11-2012, 07:36 AM
 2. Baballarė nė sallėn e lindjes, pranojnė 1% e meshkujve !!
  Nga labja nė forum Votime dhe Sondazhe
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 31-05-2012, 07:46 PM
 3. Misteri i fshatit me 440 binjake
  Nga ardona nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 10-01-2011, 12:56 PM
 4. Binjake me baballare te ndryshem
  Nga Kliton nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 01-02-2010, 05:31 AM
 5. Fshati indian ka 500 banorė binjakė
  Nga Kliton nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 30-05-2009, 07:41 PM

Etiketat pėr kėtė Temė