Greqi, vret bashkeshorten, femijen dhe veten


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 9 prej 9
 1. #1
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26

  Greqi, vret bashkeshorten, femijen dhe veten

  Receta Gatimi  Tragjedi ne nje familje greke, ku nje burre vrau gruan, dhe u hodh nga kati i peste me dy femijet e tij, duke vrare veten dhe njerin prej tyre.

  Ngjarja ndodhi gjate nje sherri mes bashkeshorteve dhe ne kulmin e konfliktit, burri hodhi gruan nga kati i peste. Pas ketij akti ai mori ne krahe edhe femijet 2 dhe 3 vjec dhe u hodh edhe vete nga apartamenti ku banonin.

  Njeri prej femijeve eshte plagosur rende dhe ndodhet ne spitalin rajonal te Athines. Policia ka shkuar ne vendngjarje dhe po heton rreth shkaqeve te kesaj

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Vertet tragjike! Keto momentet duhet evitur me ēdo kusht!

 3. #3
  neper bote......... 10% Maska e ledjo
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Itali
  Postime
  82
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  ēfare robi

 4. #4
  Anėtarė i Nderuar Anėtar Nderi Maska e Klevi88
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Postime
  522
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Kan lujt menc njerzit, mir veten po dhe fmit vrasin

 5. #5
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26
  Une se kuptoj,kto njerez skan as ndjenja dhe as nje gje,me pak fjale sjan njerez ,se te arrish qe te vrasesh dhe krijesen tende qe as kafsha se ben nje gje te tille.

 6. #6
  i/e rregjistruar Maska e gostivari
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Postime
  5
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  shum po vriten bre ?

 7. #7
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  15
  eh zot car nuk ndoth

 8. #8
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  14
  Me siguri ka qene me probleme mendore, se nje njeri normal nuk ia ben kete gje familjes, e sidomos femijeve. Vertet dicka e tmerrshme.

 9. #9
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e Peniel
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Athinė, Greqi
  Postime
  548
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  Mė e bukura ėshtė se kjo ka ndodhur nė lagjen ku banoj unė, nė Kallithea. Nuk e dija qė paskemi banorė tė ēmendur. Por me sa dėgjova ishin rreth njė vit aty. Shumė e rėndė si ngjarje.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 29-05-2012, 11:45 PM
 2. Vret veten per macen e ngordhur !!
  Nga labja nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 16
  Postimi i Fundit: 19-05-2012, 10:10 PM
 3. Vret veten Ardian Klosi
  Nga 3r1k0 nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 27-04-2012, 10:05 PM
 4. Japoni, vret veten nė moshėn 102-vjeēare
  Nga labja nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 17-04-2011, 03:18 PM
 5. Vret fėmijėn, i pengoi lojėn nė FarmVille
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 07-11-2010, 09:46 PM