Problemacione me Lojrat!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3
 1. #1
  i/e rregjistruar 10% Maska e MUAHHH
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  11
  Reputacioni
  0

  Problemacione me Lojrat!

  Receta Gatimi

  ajne problemen kur bo submit sdel me e cu rezultatin
  Imazhet e Bashkangjitur Imazhet e Bashkangjitur
  • Tipi i skedarit: jpg bt.JPG (101.5 KB, 3 shikime)

 2. #2
  i/e rregjistruar 35% Maska e ingal
  Anėtarėsimi
  Jan 2007
  Vendndodhja
  Durrės
  Postime
  1,351
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  15

  Re: Problemacione me Lojrat!

  ashtu e kam thuyer edhe une nje here dhe nuk ma mori rezultatin, jo vetem kjo por edhe disa lojera te tjera.

 3. #3
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32

  Re: Problemacione me Lojrat!

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga genti23\";p=\"5024
  ashtu e kam thuyer edhe une nje here dhe nuk ma mori rezultatin, jo vetem kjo por edhe disa lojera te tjera.
  nqs nuk merr rekordin, klikoni mbi butono "RIPROVO" - "RIPROVA" - "TRY AGAIN" varet nga browseri

  do dali nje tabele lajmeruese qe do thoj POST DATA etj ... thoj OK dhe e merr rekordin.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Lojrat e Puthjeve!....
  Nga erinda nė forum Life Style
  Pėrgjigje: 25
  Postimi i Fundit: 20-02-2012, 07:34 PM
 2. Testoni lojrat
  Nga thekingofcs nė forum Guida, Kėshilla dhe truke
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 30-06-2009, 05:33 PM
 3. Verejtje per lojrat
  Nga kuklla nė forum Vėrejtje, Kėshilla, Pyetje Stafit
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 10-07-2008, 08:54 AM
 4. Pse nuk luaj dot lojrat?
  Nga atit nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 21-12-2007, 06:59 AM
 5. si te luhen lojrat
  Nga kuklla nė forum Vėrejtje, Kėshilla, Pyetje Stafit
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 05-11-2007, 12:49 PM