Babai vret veten se vajza iku me te dashurin


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 6 prej 6
 1. #1
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26

  Babai vret veten se vajza iku me te dashurin

  Receta Gatimi  Nuk ka mundur te pranoje dot faktin se vajza eshte larguar nga banesa me te dashurin dhe ne gjendje depresioni i ka dhene fund jetes, duke u vetevrare me arme zjarri.
  Ngjarja e rende ka ndodhur mbremjen e se martes ne fshatin Flloq te rrethit te Skraparit. Dilaver Gjoka, banor i ketij fshati, mesohet t’i kete dhene fund jetes me nje arme gjahu. Informacioni per ngjarjen ka mberritur ne Komisariatin e Policise se Ēorovodes, rreth ores 20.30 te mbremjes se djeshme dhe grupi i eksperteve ka udhetuar menjehere drejt vendit te ngjarjes.
  Nga konstatimet e para eshte mesuar se 63-vjeēari eshte gjetur i vrare ne dhomen e gjumit. Ishin familjaret ata te cilet e kane gjetur te pajete dhe te alarmuar kane kerkuar ndihmen e policise. Mesohet se 63-vjeēari ka perdorur nje arme gjahu te kalibrit 12 mm, e prodhimit turk me numer 112956, te cilen mesohet se e mbante me leje.
  Grupi i eksperteve, nga hetimet e para ne vendngjarje, ka konstatuar se 63-vjeēari kishte gjetur vdekjen e menjehershme si pasoje e shkrepjes se armes ne trupin e tij, ne afersi te kraharorit.
  Nderkohe, nga hetimet e para dhe marrja ne pyetje e familjareve eshte mesuar se Gjoka i dha fund jetes ne nje moment depresioni. Vajza e tij, nxenese ne vitin e trete ne gjimnazin e qytetit te Ēorovodes, kishte nje lidhje dashurie me nje djale nga Ēorovoda, per te cilen ishin vene ne dijeni edhe familjaret.
  Por, 63-vjeēari mesohet se nuk e kishte pranuar kete lidhje, per shkak te moshes ende te re te vajzes. Pas disa debatesh mes tyre, vajza kishte vendosur te largohej nga banesa me te dashurin e saj, gje te cilen i ati nuk e ka miratuar. Ajo eshte nisur per ne shkolle diten e merkure dhe nuk eshte kthyer ne shtepi, duke njoftuar familjaret se do te jetonte me te dashurin. Ne nje gjend

 2. #2
  neper bote......... 10% Maska e ledjo
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Itali
  Postime
  82
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Depresioni e shtyne njeriun atje ku sja pret mendja

 3. #3
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  14
  Nuk mendoj qe problemet zgjidhen me vetevrasje, pavaresisht se ne ditet tona, eshte bere dicka e zakonshme. Eshte rruga me e dhimbshme qe nje person mund te ndjeke, jo per te, por per te afermit e tij.

 4. #4
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Pu ca zakonesh keta re...
  Perveē qe vdiqi, por te ngren dhe nervat! Lere o gocen te dali! Mentalitet depresues...

 5. #5
  Nice Man Moderator Maska e Erlindi
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Vendndodhja
  albania
  Postime
  904
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  zgjidhjen me te shkurter e gjejne te vetvrasja.

 6. #6
  i/e rregjistruar 35% Maska e PoLiGrAfIkSi
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  SOUTH BEACH MIAMI
  Postime
  852
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  ska faj i shkreti ku e di ai ku ka vajtur mendja e botes, ai dy here corovode do kete vajtur. as skraparin se ka pare ndonjehere, vetem ne televizor po te kete pasur... po thuj taksirat i familjes.... vajza te je toje e lumtur te trashegohet se koheve te vjetra i ka ikur vakti... kur thot dhe Renis kto te ngrejne nervat me kto budadalliqe

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Vret veten per macen e ngordhur !!
  Nga labja nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 16
  Postimi i Fundit: 19-05-2012, 10:10 PM
 2. Vret veten Ardian Klosi
  Nga 3r1k0 nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 27-04-2012, 10:05 PM
 3. Rusi, babai i heq levėn e lojrave, fėmija e vret
  Nga Kliton nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 15-04-2010, 02:02 AM
 4. Greqi, vret bashkeshorten, femijen dhe veten
  Nga Kliton nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 20-05-2009, 10:34 PM