Sekuestrohen 3,2 tone kokaine ne Kolumbi


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 5 prej 5
 1. #1
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26

  Sekuestrohen 3,2 tone kokaine ne Kolumbi

  Receta Gatimi  Policia kolumbiane sekuestroi 3,2 tone kokaine ne portin e Kartagjenes. Sasia e droges u zbulua ne nje magazine ne port dhe kishte nje vlere prej 98 milione dollare.
  Droga ishte prone e Daniel Barreras, i njohur ndryshe si “I cmenduri Barrera”, nje nga trafikantet me te medhenj, te kerkuar ne Kolumbi.

  Kokaina kishte si destinacion tregun meksikan dhe ate amerikan. Operacioni qe coi ne sekuestrimin e lendes narkotike, u krye nga agjencia amerikane e Antidroges, DEA.

 2. #2
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e bledi1
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Vendndodhja
  A, A
  Postime
  548
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  epo kesai i theme malle kio eshte kapie droge

 3. #3
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Po kjo ēfare ishte! Hajde mall qe paskan prodhuar! 1 miliard dollar!

 4. #4
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e Peniel
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Athinė, Greqi
  Postime
  548
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  Unė besoj se kjo ėshtė vetėm njė pjesė e asaj qė kanė. Ėshtė si tė thuash qė nė njė fabrikė gozhde tė vjedhėsh njė gozhdė. Edhe kjo punė.

 5. #5
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  14
  Dihet qe Kolumbia eshte e famshme per prodhimin e lendeve narkotike. Paska qene vertet trafikanti me i madh...

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Largimi i Ekzorcizmit ne Kolumbi (foto)
  Nga vaaldr1n nė forum Bota shpirtėrore
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 26-11-2012, 11:38 PM
 2. Itali, sekuestrohen 140 kg kokainė
  Nga aurel nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 06-11-2009, 09:17 PM
 3. Italia, kapet 18 kg kokainė, pranga shqiptarėve
  Nga aurel nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 06-10-2009, 06:43 PM
 4. Gruaja nga Nigeria gėlltitė njė kilogram kokainė
  Nga aurel nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 19-08-2009, 04:36 PM
 5. Itali, kapet me kokaine cifti shqiptar
  Nga Kliton nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 03-08-2009, 09:45 PM