Policia shpeton te riun, tentoi vetevrasjen


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 5 prej 5
 1. #1
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26

  Policia shpeton te riun, tentoi vetevrasjen

  Receta Gatimi  Oficeret e policise se kryeqytetit oret e para te mengjesit i shpetuan jeten nje te riu nga Tirana, qe kercenonte te vetevritej, duke u hedhur nga kati i gjashte i nje pallati.

  Policia ishte njoftuar nga banoret e pallatit qe ndodhet prane tregut elektrik, se nje i ri me thike ne dore po tentonte vetevrasjen. Lajmerimi eshte bere rreth ores 22.00 te mbremjes se djeshme dhe forcat e policise kane mberritur menjehere ne vendngjarje.

  I riu ka qendruar per 4 ore ne nje nga ballkonet e pallatit, duke kercenuar se do te hidhej. Pas shume ore negocimesh nje oficer policie ka mundur t’i afrohet dhe rreth ores 02.00 te mengjesit te sotem ai mundi ta ndaloje. Gjate kesaj tentative oficeri i policise eshte goditur me thike nga i riu, qe tentoi vetevrasjen. Policia ka shoqeruar te riun, i cili sipas deshmitareve shfaqte nje gjendje psikologjike shume te renduar gjate gjithe kohes.

  Arsyet e kesaj tentative per vetevrasje po hetohen, ndersa policia e ndaloi te riun, identiteti i te cilit nuk eshte bere i ditur. Ai ndodhet ne ambjentet e drejtorise se policise se kryeqytetit, ku pritet qe shume shpejt t’i nenshtrohet edhe nje vizite mjekesore nga psikiater.

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Me kujtohet, ne pranvere shtohen shume keto gjera!

 3. #3
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e bledi1
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Vendndodhja
  A, A
  Postime
  548
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  po ēa te bejne gjendia ekonomike e bene kete

 4. #4
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  14
  Jane shtuar shume raste te tilla keto kohet e fundit. Eshte vertet keq qe njerezit mendojne t’u shpetojne problemeve me te tilla menyra.

 5. #5
  i/e rregjistruar 10% Maska e boss1
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Postime
  25
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  shkak per vetvrasje nuk eshte gjendja ekonomike dhe asnjera prej atyre qe po thuani.
  Beni mir te lexoni libra fetar islam qe ta kuptoni shkakun e vetvrasjes.
  tung

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Tentoi tė pėrdhunonte njė djalė, rrezikon 10 vjet burg
  Nga vaaldr1n nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 29-10-2011, 08:34 PM
 2. Vret 91-vjeēaren pasi tentoi ta pėrdhunonte
  Nga Kliton nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 22-03-2011, 08:41 PM
 3. Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 20-12-2009, 07:08 PM
 4. Tronditese, masakrojne te riun anglez
  Nga kuklla nė forum Aktualiteti Shqiptar
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 22-02-2008, 03:13 PM
 5. Revoltė nė Lezhė, policia shpėton arbitrin e ndeshjes.
  Nga Altin111 nė forum Aktualiteti Shqiptar
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 11-11-2007, 09:00 PM