Receta Gatimi

Rezultati i sondazhit: Cilen pije konsumoni me shume?

Votuesit
36. Ju nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh
 • Coca-Cola

  9 25.00%
 • Fanta

  3 8.33%
 • Sprite

  1 2.78%
 • Birra

  7 19.44%
 • Verė

  4 11.11%
 • Lėng Frutash

  5 13.89%
 • Redbull

  4 11.11%
 • Ujė, ujė!

  9 25.00%
 • Sodė

  0 0%
 • Ujė i gazuar

  2 5.56%
Sondazh me shumė mundėsi zgjedhjeje.

Cilen pije konsumoni me shume?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 3 123 I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 42
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36

  Arrow Cilen pije konsumoni me shume?  Duke ju referuar temes mbi Coca-Cola, studimi i bere dhe efektet qe ka mbi organizmin tone, mendova te hap kete teme duke zgjedhur pijet qe konsumohen me shume ne shtepine tuaj.

 2. #2
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  30
  Pija qe konsumoj une me shume dhe e teproj paksa eshte Coca-Cola,me pelqen shume,dhe e konsumoj pothuajse 2L ne dite.

 3. #3
  i/e rregjistruar 20% Maska e Lucatonii
  Anėtarėsimi
  Apr 2009
  Vendndodhja
  München
  Postime
  191
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Pija qe une e konsumoj me se shumti esht Birra Hmm Birra Krombacher hmm

 4. #4
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Uje , uje, dhe vetem uje............

 5. #5
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  18
  Vetem Coca Cola dhe uje sigurisht, po me shume cola...

 6. #6
  i/e rregjistruar 10% Maska e Flavita Fraoulita
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Durres
  Postime
  14
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Pi shume uje...thone qe ben mire per organizmin dhe per ata qe duan te dobesohen...dhe meqe mbaj diete,me ate rast e pi....

 7. #7
  i/e rregjistruar 10% Maska e Flavita Fraoulita
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Durres
  Postime
  14
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Kliton Lexo postimin
  Pija qe konsumoj une me shume dhe e teproj paksa eshte Coca-Cola,me pelqen shume,dhe e konsumoj pothuajse 2L ne dite.
  cola-cola eshte shume e demshme!!! Te keshilloj ta reduktosh sasine,nqs nuk mundesh ta eliminosh...E para,cola nk ka ndonje vlere te dobishme ushqimore. Mundohu ta zevendesosh me leng frutash! Eshte i shijshem dhe me vlera gjithashtu! Ah,po,edhe dicka qe kam lexuar rreth coca-cola: teprimi ne sasine e saj shkakton sterilitet tek meshkujt! Kiji parasysh keto! Mendo per shendetin tend kur te gjendesh para nje Coca-cola!!! ciao lal

 8. #8
  Nice Man Moderator Maska e Erlindi
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Vendndodhja
  albania
  Postime
  904
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  18
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Flavita Fraoulita Lexo postimin
  cola-cola eshte shume e demshme!!! Te keshilloj ta reduktosh sasine,nqs nuk mundesh ta eliminosh...E para,cola nk ka ndonje vlere te dobishme ushqimore. Mundohu ta zevendesosh me leng frutash! Eshte i shijshem dhe me vlera gjithashtu! Ah,po,edhe dicka qe kam lexuar rreth coca-cola: teprimi ne sasine e saj shkakton sterilitet tek meshkujt! Kiji parasysh keto! Mendo per shendetin tend kur te gjendesh para nje Coca-cola!!! ciao lal
  hahaha klitono kujdes plako se e hengre me duket

 9. #9
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36
  Flavita ka te drejte, vetem se coca-cola siē qart duket ka nje perdorim te ekzagjiruar kudo!

 10. #10
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  30
  Faliminderit per keshillen Flavita do ta kem parasysh dhe e di qe me ben dem dhe prap vazhdoj ta konsumoj shume,sot e kam rralluar pak, skam pi dhe aq shum 1/L......

 11. #11
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  18
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Flavita Fraoulita Lexo postimin
  cola-cola eshte shume e demshme!!! Te keshilloj ta reduktosh sasine,nqs nuk mundesh ta eliminosh...E para,cola nk ka ndonje vlere te dobishme ushqimore. Mundohu ta zevendesosh me leng frutash! Eshte i shijshem dhe me vlera gjithashtu! Ah,po,edhe dicka qe kam lexuar rreth coca-cola: teprimi ne sasine e saj shkakton sterilitet tek meshkujt! Kiji parasysh keto! Mendo per shendetin tend kur te gjendesh para nje Coca-cola!!! ciao lal
  Nqs Coca Cola do shkaktonte sterilitet, atehere i bie qe nje numer shume i madh i popullsise ne bote te ishte sterile, per shkak te perdorimit te madh te saj. Keto gjera mund te jene thene dhe nga konkurentet e Coca Coles, per te ulur sasine e perdorimit te saj.

 12. #12
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e bledi1
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Vendndodhja
  A, A
  Postime
  548
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  16
  MUA ME PELQENE ME SHUME FANTA JO NGA AJO SHQIPETARIA SE AIO BEHET ME UIJ KANALI .

 13. #13
  i/e rregjistruar Maska e gertimyteberi
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Postime
  5
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Tani ne vere...birra

 14. #14
  ..::мoderaтor::.. 35% Maska e kristimcs
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  MC Planet
  Postime
  585
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  16
  Cola dhe birre....ndonjeher dhe vere...

 15. #15
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e Peniel
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Athinė, Greqi
  Postime
  548
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  Mė shumė ujė, ndonjėherė lėng frutash ose Soda. Kėtė tė fundit e pi pas ndonjė dreke tė mirė. Zakonisht pak verė pi kur kam shoqėri tė mirė nė tavolinė. Gjysėm gote tė shijon mė tepėr se sa njė gotė e plotė.

 16. #16
  Il CaTuNaRiO Anėtar Nderi Maska e eugjeni
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  DURRES
  Postime
  315
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  17
  red bull te ben me krah-eeeee

 17. #17
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  21
  Uje , uje . Kur kam etje nuk e shuaj dot me gje te embel....Colen e pi me raste.

 18. #18
  i/e rregjistruar 20% Maska e rrugaci i vogel
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Postime
  166
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  16
  me pelqen cola dhe pijet e gazuara ne pergjithesi

 19. #19
  i/e rregjistruar 20% Maska e Ruthi
  Anėtarėsimi
  Jun 2009
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  206
  Reputacioni
  16
  cola.... uje... uje...... dhe qumeshte

 20. #20
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36
  E shikon, paskam harruar qumesh pa ven ne list

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 3 123 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Shampanja kjo pije Klas!
  Nga erinda nė forum Life Style
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 10-03-2012, 05:26 PM
 2. I jep shefes qė tė pijė ... ujė nga WC-ja
  Nga labja nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 15-02-2012, 08:11 PM
 3. Ēfare uje konsumoni?
  Nga ReniX nė forum Trupi dhe Shėndeti
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 30-01-2011, 10:42 AM
 4. Cilen lende pelqeni me shume
  Nga kristimcs nė forum Votime dhe Sondazhe
  Pėrgjigje: 13
  Postimi i Fundit: 27-05-2010, 10:39 PM
 5. Konsumoni vazhdimisht mjaltin!
  Nga Kliton nė forum Trupi dhe Shėndeti
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 15-04-2009, 04:20 PM

Etiketat pėr kėtė Temė