Gjenden fosile te teknologjise!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 10 prej 10
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  I Habitur Gjenden fosile te teknologjise!

  Receta Gatimi  Ky eshte nje sbulim i madhe per gjithe njerezimin. Njerezit para nesh kan perdorur teknologjine:

  Sigurisht mos e merrni seriozisht!

 2. #2
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  15
  ore reni cpunon ti!!!!! hahahahahahah

 3. #3
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  14
  Te bukura.......

 4. #4
  neper bote......... 10% Maska e ledjo
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Itali
  Postime
  82
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  eshte gjetur kohe me pare qe quhet fosili i "Archimedes"

 5. #5
  ..::мoderaтor::.. 35% Maska e kristimcs
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  MC Planet
  Postime
  585
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11

 6. #6
  neper bote......... 10% Maska e ledjo
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Itali
  Postime
  82
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  kjo po ja vlen..........

 7. #7
  Nice Man Moderator Maska e Erlindi
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Vendndodhja
  albania
  Postime
  904
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  hahaha kur te na nxjerrin ndonje makine te 2009 fosile.

 8. #8
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Fantazi e shfrenuar, te gjitha nisur nga Fosilet e gjetura mbi origjinen e njerezimit.

 9. #9
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e bledi1
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Vendndodhja
  A, A
  Postime
  548
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  po keshtu thone

 10. #10
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e Peniel
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Athinė, Greqi
  Postime
  548
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  Midis shakasė dhe tė vėrtetės, kjo qė do ju them ėshtė e vėrtetė. Nė Athinė nė disa gėrmime arkeologjike janė gjetur kompjuter. Tani tė ēfarė forme dhe si kanė qenė nuk di tė them mė tepėr, por nuk janė gjetur vetėm kėto. Nė thellėsitė e piramidave tė Egjiptit janė gjetur edhe shumė aparatura tė panjohura pėr ne sot por qė janė tė njė teknologjie tė lartė tė pa arritur nga shkenca e sotme.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 30-03-2011, 11:25 PM
 2. Liderėt mė tė pasur tė industrisė sė teknologjisė
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 22-02-2011, 09:51 AM
 3. Japoni: Hapet ekspozita e teknologjisė sė avancuar
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 01-11-2010, 01:28 PM
 4. Tiranė: Nėnė e bijė gjenden tė vdekura nė banesė
  Nga aurel nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 03-10-2009, 05:43 PM
 5. Te rejat rreth Teknologjise
  Nga Kliton nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 260
  Postimi i Fundit: 25-09-2009, 06:37 PM

Etiketat pėr kėtė Temė