Kerkese...


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  i/e rregjistruar 20% Maska e Alb-Angel
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Postime
  385
  Reputacioni
  0

  Kerkese...

  Receta Gatimi

  a ka mundesi te me nderroni nickun tim??

  u mundova ta nderroj vete te modifiko profilin por gjithmone del i njejti nick (ky qe kam tani)

  nqs keni mundesi desha qe nicku im te jete Alb-Angel.

  flm

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32

  Re: Kerkese...

  Do te kontaktohesh ne privat per ndryshimet,

  flm

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Kerkese per Firme
  Nga Kliton nė forum Kėrkesa dhe Punimet Tuaja
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 06-01-2012, 07:47 PM
 2. Si ta bėj njė Kėrkesė pėr Bursė
  Nga Bessart nė forum Studentėt Shqiptarė
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 07-10-2010, 08:12 PM
 3. kerkese per forumin
  Nga Mentor_gv nė forum Kėrkesa dhe Punimet Tuaja
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 08-02-2009, 12:23 PM
 4. KERKESE
  Nga AMADEK nė forum ThaSheTheMe
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 01-05-2007, 08:09 PM