Thalia-foto- aktorja dhe kengetarja e njohur meksikane


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 14 prej 14
 1. #1
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Thalia-foto- aktorja dhe kengetarja e njohur meksikane

  Receta Gatimi

  Thalia, kengetarja dhe aktorja e njohur ose sic e njohim ndryshe nga rolet e saj ne telenovelat meksikane, Marimar, Rozalinda dhe shume te tjera.
  Eshte jo vetem e talentuar por edhe nje nga VIP e njohur ne Europe dhe jashte saj edhe per bukurine e saj. Eshte nje nga te preferuarat e mia.


  Kenga e filmit "Marimar"  Kenga e filmit "Rozalinda"  Redaktuar pėr herė tė fundit nga EMAUS; 23-05-2009 mė 11:50 PM.

 2. #2
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10 3. #3
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10 4. #4
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10 5. #5
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e bledi1
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Vendndodhja
  A, A
  Postime
  548
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  po shume e bukur po une pere vete nuke e njohe se nuke i ndike telenovelat.

 6. #6
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10 7. #7
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10 8. #8
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10


  Redaktuar pėr herė tė fundit nga Kliton; 24-05-2009 mė 08:52 AM.

 9. #9
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10 10. #10
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10 11. #11
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10 12. #12
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10 13. #13
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10 14. #14
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Kėngėtarja Shqiptare mė Seksi?
  Nga ReniX nė forum Votime dhe Sondazhe
  Pėrgjigje: 56
  Postimi i Fundit: 04-02-2014, 06:59 PM
 2. Francė, aktorja porno konkurron pėr deputete
  Nga vaaldr1n nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 01-06-2012, 05:14 PM
 3. Vdes kengetarja Whitney Houston
  Nga Al Capone nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 12-02-2012, 08:32 PM
 4. Mohon se ėshtė shqiptare,deklaron se eshte meksikane
  Nga labja nė forum Diaspora Shqiptare
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 25-02-2011, 04:41 PM
 5. Lady GaGa kėngėtarja mė e ēuditshme
  Nga aurel nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 03-11-2009, 06:53 PM