Receta Gatimi

Toc toc.....Erdhi dhe durrskja ne mesin tuaj!


Temė e Mbyllur
Rezultatet nga 1 deri tek 5 prej 5
 1. #1
  i/e rregjistruar 35% Maska e Insomnia
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Atje ku nuk je ti
  Postime
  643
  Reputacioni
  14

  Toc toc.....Erdhi dhe durrskja ne mesin tuaj!

  Pershendetje, Une jam Vana, kam ca kohe qe jam regjistruar ne kete forum, por pa asnje prezantim, po ka gjithmon nje here te pare x c’do gje!

  Nese doni, ju dergoj curriculum vitae, se sjam e zonja te flas x veten…… Por ja qe nuk jam ne kerkim pune, se! E lejm me mire x ndonje here tjeter, kur te jem disoccupata….

  Jetoj ne itali qe ne 91, po c'mu desh mua te vija ketu............!

  E vetmja gje qe mund tju them eshte qe me pelqen jasht zakonisht jeta, dhe sa here qe kam mundesi udhetoj ane e mbane botes, perdorimi i lekeve eshte ber per ti harxhuar apo jo?!

  Shpresoj te me uroni mirseardhjen!

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32

  Re: Toc toc.....Erdhi dhe durrskja ne mesin tuaj!

  sigurisht qe te urojm mireseardhjen dhe kalofsh akoma me bukur...

  mendova se ishe ne itali qe prej 91 vjetesh.

  sic e the ka nje here te pare, dhe ti per here te pare e kishe qe vije ne itali

  gjithe te mirat

 3. #3
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Toc toc.....Erdhi dhe durrskja ne mesin tuaj!

  Mire se erdhe Vana

  Ngjakemi pak ne nje pike, per sa i perket udhetimeve, se edhe mua me pelqejne mjaft udhetimet,
  dhe gjithmone kam dashur te vizitoj e te shoh shume vende ne bote, po na jane grrisur xhepat per kete pune ...

  Te uroj tja kalosh sa me mire, si ketu ne forum edhe ne udhetimet e tua

 4. #4
  i/e rregjistruar 35% Maska e Insomnia
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Atje ku nuk je ti
  Postime
  643
  Reputacioni
  14

  Re: Toc toc.....Erdhi dhe durrskja ne mesin tuaj!

  Flm Renix, flm Emaus!

  x sa i perket grisjet e xhepave, mos e thuaj fare, se ketej ka filluar nje krize e madhe! Kemi x tu kthyer te gjith ne shqiperi, nese gjerat vazhdojn keshtu.............!

 5. #5
  i/e rregjistruar 10% Maska e Erumahtar
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Athinė
  Postime
  29
  Reputacioni
  0

  Re: Toc toc.....Erdhi dhe durrskja ne mesin tuaj!

  nje mireseardhje nje cike e vonuar po me mire vone se sa kurre thone ketej nga jam une dmth Greqi

  edhe mua me pelqejne udhetimet, po nuk i kam thjeshte te grrisur xhepat, nuk i kam fare dhe sa here qe fut leket nuk e di se nga shkojne

  ci vediamo

Temė e Mbyllur

Tema tė ngjashme

 1. Kosovari qė veshi Lionel Mesin
  Nga vaaldr1n nė forum Futbolli
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 04-01-2013, 05:25 PM
 2. Shikoni Messin nė mesin e elefantėve
  Nga gjendar nė forum Video-Foto Humoristike
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 29-12-2010, 08:20 AM
 3. Iku “.com”, erdhi “.co”
  Nga ardona nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 16-07-2010, 04:46 PM
 4. Dua edhe un te jem ne mesin tuja...
  Nga Erinaa nė forum Prezantohuni nė Forum
  Pėrgjigje: 14
  Postimi i Fundit: 26-06-2010, 03:58 PM
 5. Erdha ne mesin tuaj
  Nga nikaqendrim nė forum Prezantohuni nė Forum
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 11-05-2009, 08:39 PM