Foto nga Festa e Balonave!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 7 prej 7
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  I Habitur Foto nga Festa e Balonave!

  Receta Gatimi  Festa e balonave, e mbajtur ne nje nga qytetet tradicionale te Italise.

  Do te shikoni balona me forma dhe ngjyra te ndryshme, fantazia e njeriut nuk ka te mbaruar.


 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Ja dhe disa imazhe mahnitese:


 3. #3
  i/e rregjistruar 10% Maska e djalikeq
  Anėtarėsimi
  Apr 2009
  Vendndodhja
  Koplik, Shkoder
  Postime
  97
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  imazhe mahnitese shum te bukura

 4. #4
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26
  Shume te bukra qekan...Fantastike

 5. #5
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e bledi1
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Vendndodhja
  A, A
  Postime
  548
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  shume te bukura

 6. #6
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  14
  Shume te bukura...
  Me kujtohet vetja kur isha femije, dhe benim balona. Ato ishin me te bukura per nga rendesia, por keto jane te bukura nga paraqitja... Mahnitese mund te them.

 7. #7
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Po dhe mua mu kujtua vetja kur benim balona vite me pare

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Urime festa e Kurban Bajramit
  Nga gjendar nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 14
  Postimi i Fundit: 17-11-2010, 05:14 PM
 2. Sot, eshte festa e Bajramit te Madh
  Nga Erlindi nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 27-11-2009, 04:00 PM
 3. 28 nentori festa e pavarsise
  Nga ermela nė forum Historia Shqiptare
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 28-11-2008, 10:55 AM
 4. Urime Festa e Fiter Bajramit
  Nga ShEjToNkA nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 01-10-2008, 09:42 PM
 5. KESH, energji pa kufizim per festa
  Nga Altin111 nė forum Aktualiteti Shqiptar
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 17-12-2007, 07:48 PM

Etiketat pėr kėtė Temė