E sulmon tigri, vdes roja ne nje kopsht zoologjik


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 4 prej 4
 1. #1
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26

  E sulmon tigri, vdes roja ne nje kopsht zoologjik

  Receta Gatimi  Nje tiger i rralle ne ngjyre te bardhe ka sulmuar nje nga rojat e nje kopshti zoologjik ne Zelanden e Re, duke e lene ate te vdekur.
  Ngjarja e rende ndodhi ne Whangarei ne veri te Auckland ne mes te dites dhe ka tmerruar vizitoret e shumte qe ndodheshin aty. Ne kopshtin zoologjik gjenden rreth 40 luane dhe tigra te rralle. Policia njoftoi se tigri kishte sulmuar personin, qe po pastronte nje nga hapesirat e kopshtit. Ai nuk mundi te shpetonte, pavaresisht nderhyrjes se punonjesve te tjere.

  Tigri eshte vrare, ndersa kopshti u mbyll per vizitoret. Me pare gjate ketij viti u perserit e njejta histori kur nje tjeter tiger i bardhe sulmoi nje roje, qe pati nevoje per mjekim. Kopshti zoologjik eshte i mirenjohur ne Zelanden e Re, pasi u perdor si ambient per nje program reality, ku mori pjese edhe ndertuesi i tij.

 2. #2
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  14
  Ke frike te besh punen, se te hane...
  Vertet keq per punonjesin.

 3. #3
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Ky shum i afrohej tigrave, e kisha degjuar dhe me pare! Ja tani e shqeu tigri!

  Tmerr se e pane Live shume turist qe ishin ne ate kopsht zoologjik.

 4. #4
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e bledi1
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Vendndodhja
  A, A
  Postime
  548
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  po ci duhet afer tigrit ati

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Make-Up i pranverės? Fytyra juaj si njė kopsht me lule !!
  Nga labja nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 03-03-2012, 05:11 PM
 2. Nje vizite ne kopshtin Zoologjik
  Nga ReniX nė forum Vogėlushėt Shqiptarė
  Pėrgjigje: 12
  Postimi i Fundit: 15-06-2011, 03:04 PM
 3. Kina 'sulmon' Gmail
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 04-06-2011, 03:49 PM
 4. Biondina sulmon ndėrtimtarėt
  Nga aurel nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 22-09-2009, 07:52 PM
 5. Kopsht pėr burra kur gratė tė bėjnė pazar
  Nga Altin111 nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 22-11-2007, 01:55 PM