Foto nudo e Carla Brunit, ne ankand ne Berlin


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 9 prej 9
 1. #1
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26

  Foto nudo e Carla Brunit, ne ankand ne Berlin

  Receta Gatimi  10 foto te zonjes se pare te Frances, Carla Bruni, mes te cilave edhe nje nudo, do te dalin ne ankand ne Berlin me 4 qershor. Ish-modelja italiane ka pozuar per disa fotografe, si dhe per stilistin Karl Lagerfeld.
  Sipas gazetes “Build”, ankandi do te mbahet ne Vilen Grisebach, Fasanenstrasse 25. Mes fotove qe do te dalin ne shitje eshte edhe nje e fotografes Pamela Hanson, “Carla Bruni in bed”, e botuar ne revistat “Vogue” dhe “Marie Claire” ne vitin 1994.

  Carla shfaqet nudo ne nje shtrat, me carcafe te bardhe ne sfond. Pritet qe nje foto te shitet per 2500-3000 euro, por duke pare se behet fjale per zonjen e pare franceze, cmimi mund te rritet.
  Redaktuar pėr herė tė fundit nga Kliton; 27-05-2009 mė 09:59 PM. Arsyeja: images.lirenti.com

 2. #2
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e bledi1
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Vendndodhja
  A, A
  Postime
  548
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  shume e bukur eshte

 3. #3
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Ku e ka bukurine kjo mo aman...
  Pse ka veshur carcafe te bardhe
  Ne i kemi carcafet me te bukur me lule

 4. #4
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e bledi1
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Vendndodhja
  A, A
  Postime
  548
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  jo e ke gabime gjithmone fotot bar e zi jane gjithmone te bukura po une bera shaka po une nuke e sho dote ( carla brunit)

 5. #5
  i/e rregjistruar Maska e gentaniti
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Postime
  2
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  e bukur eshte per veti e jo per ju...

 6. #6
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32

 7. #7
  i/e rregjistruar 20% Maska e Lucatonii
  Anėtarėsimi
  Apr 2009
  Vendndodhja
  München
  Postime
  191
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Une per veten time mendoj se Carla nuk esht aq e bukur ihhihi

 8. #8
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Mendon shume mire Lucatonii piqem me mendimin tend
  Do i iki truni te shkretit Sarkozy

 9. #9
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Bukurin e ka te presidenti

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Lady Gaga do pak vemendjen tuaj - Foto Nudo
  Nga ReniX nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 29-07-2012, 05:29 PM
 2. Margaritari i 275.000 eurove nė ankand
  Nga aurel nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 28-11-2009, 09:23 PM
 3. Ne ankand, diamanti me i rralle blu
  Nga Kliton nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 14-05-2009, 10:14 PM

Etiketat pėr kėtė Temė