Tropoje, 18-vjecari i ve flaken vetes


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 7 prej 7
 1. #1
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26

  Tropoje, 18-vjecari i ve flaken vetes

  Receta Gatimi  Nje 18-vjecar nga Tropoja ka tentuar t’i jape fund jetes, duke u djegur me benzine. I riu me inicialet E.G., nga fshati Sopot i Komunes Tropoje e Vjeter, ka lyer trupin me benzine dhe i ka vene flaken ne dhomen e fjetjes.
  I pari qe e ka pikasur ngjarjen tragjike ka qene babai i adoleshentit, i cili i eshte hedhur persiper, duke e mbeshtjelle me batanije, per t’i shuar flaket. Pas ndihmes se pare qe ka marre ne spitalin e qytetit, i riu eshte derguar me helikopter per ne Spitalin Ushtarak te Tiranes per mjekim me te specializuar dhe mesohet se ndodhet jashte rrezikut per jeten.

  Babai i djalit tha se kohet e fundit ai ka vuajtur nga depresioni, por nuk dihet asgje me shume rreth shkaqeve.

 2. #2
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e bledi1
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Vendndodhja
  A, A
  Postime
  548
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  me viene shume keqe ne shqiperi shume gjera te tilla po ndodhine

 3. #3
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  14
  Vetevrasja nuk eshte rruge per zgjidhjen e problemeve. Si ka mundesi qe njerezit akoma nuk kane arritur ta kuptojne nje gje te tille?!

 4. #4
  Nice Man Moderator Maska e Erlindi
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Vendndodhja
  albania
  Postime
  904
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  ata kalojne ne depresion dhe e shohin qe jane te shkeputur nga shoqeria dhe i duket jeta pa kuptim. nuk jane ne gjendje te kuptojne qe nuk zgjidhet dot gej me vetvrasje.

 5. #5
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Shume keq qe nuk mund ta kuptojne prinderit gjendjen e femijeve me pepara se te shendrrohen ne tragjedi!

 6. #6
  i/e rregjistruar 10% Maska e djalikeq
  Anėtarėsimi
  Apr 2009
  Vendndodhja
  Koplik, Shkoder
  Postime
  97
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Sa keq po me vjen ishalla behet me mir

 7. #7
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e Peniel
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Athinė, Greqi
  Postime
  548
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  Me vjen keq pėr kėtė ēunin. Kushedi se si e ka pasur hallin. Tė arrish nė kėtė gjendje nuk ėshtė e lehtė dhe shkaqet duhet tė kenė qenė shumė te forta.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Si ti kthejme vetes borxhet qe na kane marre...???
  Nga juna nė forum Tė ndihmojmė njėri-tjetrin
  Pėrgjigje: 21
  Postimi i Fundit: 02-11-2012, 07:42 PM
 2. Londėr, e le e dashura, i ve flakėn vetes
  Nga olsii nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 16-02-2012, 08:40 PM
 3. Doktor i vetes
  Nga Erinaa nė forum Trupi dhe Shėndeti
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 15-05-2011, 01:41 PM
 4. Qeni endacak ia blen vetes ushqimin
  Nga Kliton nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 16-03-2009, 08:40 PM