Braktis dasmen dhe iken me shoferin e limuzines!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 17 prej 17
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Angry Braktis dasmen dhe iken me shoferin e limuzines!

  Receta Gatimi  TRIESTE - Braktis dasmen me shoferin e makines dhe i dergon dhenderrit nje SMS: "Mė vjen keq, por zemra ime mė shpie nė nje vend tjetėr."

  Teksti origjinal: "Mi dispiace, ma il cuore mi porta da un'altra parte"


  Pas PO-se dhe betimit ne Kishe dhe pasi kishin shkrepur fotot ne ambjente te ndryshme, me pretekstin qe nusja do ikte te nderronte fustanin, ajo nuk u kthye me, por vetem nje sms ne telefonin e dhenderrit.

  Ka ndodhur tė shtunėn e kaluar nė Trieste. Dhenderri komenton: "Tė paktėn tė mund tė kishte menduar me perpara se: do tė kishim kursyer tė gjithė 'keto para" shton i dėshpėruar. Ajo u largua me shoferin e makines, i cili ishte shok i dhenderrit.


  Cfare mendoni per kete gjest? Si do te ndiheshit nqs do ju kishte ndodhur ju nje gje e tille?

  ReniX Per Lirenti.com 2009

 2. #2
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e bledi1
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Vendndodhja
  A, A
  Postime
  548
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  epo keto jane femrat nuke duhet te keshe besime te femrat

 3. #3
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  14
  Pse te meshkujt duhet te kesh besim?!
  Te pakten ajo i tregoi te verteten, nderkohe qe mund t'i kishte mbajtur te 2.
  Gjithsesi, nuk eshte nje veprim i bukur. I shkreti dhender.
  Thone qe nuk mund te flasesh per dicka pa e provuar, prandaj mund te them vetem qe do ndihesha shume keq.

 4. #4
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26
  Faktikish femrat............spo vlas mo per to se...... nje gjest shume i keq i nuses,dhe pastaj i shoferit qe e paska pasur dhe shok dhendrin,mendoj se keto gjera ne shoqeri nuk jane normale them une,pastaj gjeja e fundit dhe leket e gjerat e tjera,pse duhet ta kishte cuar punen deri ne martese dhe pastaj te merrte nje veprim te tille,shume keq.

 5. #5
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e bledi1
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Vendndodhja
  A, A
  Postime
  548
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  kliton shoferi nuke ka asnje fai fain e ka nusia eshte i lodhur dhendri ..po ne itali nuke eshte shume probleme keto gjera jane te perdicme ketu. po gjithemone e ka fain femra..

 6. #6
  Nice Man Moderator Maska e Erlindi
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Vendndodhja
  albania
  Postime
  904
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  nje veprim jo i mire pasi nuk duket momenti i pershtatshem per ta lene nusja. pastaj dhe me e keqja eshte me shokun e dhendrit.

 7. #7
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga bledi1 Lexo postimin
  kliton shoferi nuke ka asnje fai fain e ka nusia eshte i lodhur dhendri ..po ne itali nuke eshte shume probleme keto gjera jane te perdicme ketu. po gjithemone e ka fain femra..

  Mire mire dokort jam me ty,po shoku me nusen e shokut sikur nuk shkon mor burr sado i madh te jete emancipimi,une personalisht te isha ne vend te shoferit sdo ja kisha lejuar vetes nje gje te tille,nuk e di mendimi im.

 8. #8
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Zemer Tradhetia

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Kliton Lexo postimin
  Faktikish femrat............spo vlas mo per to se...... nje gjest shume i keq i nuses,dhe pastaj i shoferit qe e paska pasur dhe shok dhendrin,mendoj se keto gjera ne shoqeri nuk jane normale them une,pastaj gjeja e fundit dhe leket e gjerat e tjera,pse duhet ta kishte cuar punen deri ne martese dhe pastaj te merrte nje veprim te tille,shume keq.
  Puna ishte se me pare kjo nusja i kishe kerkuar dhenderrit qe makinen qe do hipi ta ngasi "filani" per kete tipin keta te dy lunain calceto bashke. Pra ka pasur shume gjera dhe me perpara.

  U bem si ato grat qe merren me thashetheme!

 9. #9
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26
  ėėė shoferi me nusen me nje fjale kishin ėėėėėėė me kohe

 10. #10
  i/e rregjistruar 10% Maska e djalikeq
  Anėtarėsimi
  Apr 2009
  Vendndodhja
  Koplik, Shkoder
  Postime
  97
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  njeriu kur nuk e provon ose kur nuk i ndodh ska pse te foli kot per ket ceshtje Do Te kisha shum qef ta provoja njeher ose te me ndodhte njeher si do kisha reaguar ?

 11. #11
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  14
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Kliton Lexo postimin
  Faktikish femrat............spo vlas mo per to se...... nje gjest shume i keq i nuses,dhe pastaj i shoferit qe e paska pasur dhe shok dhendrin,mendoj se keto gjera ne shoqeri nuk jane normale them une,pastaj gjeja e fundit dhe leket e gjerat e tjera,pse duhet ta kishte cuar punen deri ne martese dhe pastaj te merrte nje veprim te tille,shume keq.
  Pse, cfare kane femrat, qe te paskan lene me kaq shume.......????
  Mos harro qe eshte shprehja: "Mos i fut te gjithe ne nje thes". Pra nuk mund te flasesh njesoj per te gjitha femrat. Dihet qe ka shume femra si ato qe nenkupton ti, po nuk do te thote qe me kete mund t'i permbledhesh te gjitha ne nje.

 12. #12
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga girl08 Lexo postimin
  Pse, cfare kane femrat, qe te paskan lene me kaq shume.......????
  Mos harro qe eshte shprehja: "Mos i fut te gjithe ne nje thes". Pra nuk mund te flasesh njesoj per te gjitha femrat. Dihet qe ka shume femra si ato qe nenkupton ti, po nuk do te thote qe me kete mund t'i permbledhesh te gjitha ne nje.

  Jo me vejn keq skam asnje gje kundra femrave as si kam shajt as skam thene gje,,biles kam respekt maksimal per to,pa to jeta e nje mashkulli sdo te kishte kuptim,por sdoja te thoja gje se e dija qe femrat hidhen per dicka te vogel ne reagim,pa i thene gje dhe ja..(shaka)

 13. #13
  i/e rregjistruar Maska e gentaniti
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Postime
  2
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  po Nusja ka pas 1 arsye qe e ka len dhendrrin ashtu mbase nuk kan qen vetem parat ..kuptohet

 14. #14
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  14
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Kliton Lexo postimin
  Jo me vejn keq skam asnje gje kundra femrave as si kam shajt as skam thene gje,,biles kam respekt maksimal per to,pa to jeta e nje mashkulli sdo te kishte kuptim,por sdoja te thoja gje se e dija qe femrat hidhen per dicka te vogel ne reagim,pa i thene gje dhe ja..(shaka)
  Sigurisht qe do kundershtojme, se nuk kemi arsye te pranojme per veten gjera qe nuk jane te verteta.
  1 pyetje: Kur thua qe nuk kam asgje kunder femrave, as nuk i ke shajt e as nuk ke thene gje, atehere pse me lart u shprehe: "Faktikish femrat............spo vlas mo per to se......"

 15. #15
  Anėtarė i Nderuar Anėtar Nderi Maska e Donnaa
  Anėtarėsimi
  Oct 2009
  Postime
  470
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  menodj se femra ka pas arsye ehehehheeh

 16. #16
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga girl08 Lexo postimin
  Sigurisht qe do kundershtojme, se nuk kemi arsye te pranojme per veten gjera qe nuk jane te verteta.
  1 pyetje: Kur thua qe nuk kam asgje kunder femrave, as nuk i ke shajt e as nuk ke thene gje, atehere pse me lart u shprehe: "Faktikish femrat............spo vlas mo per to se......"
  e ka then klitoni kete se femrat jan mendjemedha ,mund te luajn aktoren mjaft mir kur beht fjal per djemte , dhe merren shum me thashetheme .

 17. #17
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  hahhaa paska marr shperblim te mir shoferi hahaha

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Gjermania braktis Euron?
  Nga smocking2 nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 08-12-2011, 10:35 AM
 2. Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 14-07-2011, 05:36 PM
 3. Dell braktis BlackBerry, fokusohet nė WP7
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 05-11-2010, 10:15 AM
 4. Probleme per Naomin, “rrahu” shoferin
  Nga Kliton nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 05-03-2010, 09:10 AM
 5. Mos braktis femijen, merr shperblim 10 mije leke ne muaj
  Nga Altin111 nė forum Aktualiteti Shqiptar
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 19-12-2007, 08:25 AM

Etiketat pėr kėtė Temė