Incest ne Argjentine; babai, 7 femije me te bijen


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 7 prej 7
 1. #1
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26

  K.O Incest ne Argjentine; babai, 7 femije me te bijen

  Receta Gatimi  Zbulohet nje tjeter rast incesti ne bote. Kete radhe lajmi trondites vjen nga Argjentina dhe babai monster eshte nje burre 67-vjecar.

  Analizat e ADN-se treguan se ai eshte babai i shtate femijeve, qe kane lindur nga marredhenia me vajzen e tij 35-vjecare. Sipas mediave vendase, incesti i Armando Lucero-s me te bijen kishte nisur qe kur ajo ishte tete vjec. Zyrtaret argjentinas po presin rezultatet e testeve psikologjike te Lucero-s, qe akuzohet edhe per perdhunimin e dy vajzave te tjera te tij.

  Ai po mbahet nen arrest dhe rrezikon denimin me 50 vjet burg. Femijet qe kane ardhur ne jete nga marredheniet seksuale me te bijen jane nga 2 deri ne 19 vjec. Ata jetojne te gjithe me gruan e dyte te te atit.

  Vajza e abuzuar vendosi ta bente publike tragjedine e saj, vetem kur i ati e kercenoi se do te ngacmonte seksualisht njeren nga vajzat.

 2. #2
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  14
  Them qe 50 vjet burg, jane pak per nje "monster" te tille.
  Si ka mundesi qe ka abuzuar me vajzat, deri ne ate pike ku i ka lene shtatzene??!!!
  Vertet e tmerrshme.

 3. #3
  i/e rregjistruar 10% Maska e djalikeq
  Anėtarėsimi
  Apr 2009
  Vendndodhja
  Koplik, Shkoder
  Postime
  97
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  kjo eshte vertet per ty denyar rende nuk mund ta imagjinoj babai me vjazen sa gje jonjerezore tani njeriu po fillon te tregoje sjelljet jonjerezore...........

 4. #4
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Te isha vetem une do ja jepja ne dore "ato ", dhe do e lija te vdise duke vujt ....
  Por nuk bejme dot drejtesine tone .... 50 vjet them se mjaftojne meqe eshte 67
  do mbaroje jeten ne burg .

 5. #5
  Nice Man Moderator Maska e Erlindi
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Vendndodhja
  albania
  Postime
  904
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  shum gje e keqe. ca nuk degjohet. atij i duhet prere fare vec denimit me burgim.

 6. #6
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Keta nuk kane ndjenja!

 7. #7
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  15
  Kriminal, i poshter, kafshe, cdo epitet i lig ketyre njerezeve ju shkon per hak. Nuk mund ta imagjinoj deri ku shkojne epshet e semura te njerezve por nje gje ama nuk i fal vajzes, te jesh maxhorene dhe te rrish akoma ne shtepine e babait kur ai ka kryer krim mbi ty, e mbi te gjitha te besh dhe 7 femije, kete nuk ja fal as asaj, se mire sa ish ende femije dhe adoleshente por me vone u rrit dhe duhet te rebelohej ndaj ketij krimi.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Pret fėmijė nga babai
  Nga Erinaa nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 01-04-2011, 02:32 PM
 2. Babai plagos tė bijėn, lidhje me shqiptarin
  Nga aurel nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 13-10-2009, 02:35 PM
 3. Babai i dy fėmijė nė koma nga gripi i derrit
  Nga aurel nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 28-08-2009, 06:45 PM
 4. Foto nga meteori rene ne Argjentine
  Nga ReniX nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 13-04-2008, 11:45 PM
 5. Arrestohet babai, pėrdhunoi tė bijėn 15-vjeēare
  Nga Altin111 nė forum Aktualiteti Shqiptar
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 02-12-2007, 03:04 PM