Gjermanishtja!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 5 prej 5
 1. #1
  i/e rregjistruar Maska e deutscher
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Postime
  1
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Gjermanishtja!

  Receta Gatimi

  gjermashja esht shum e bukur?

 2. #2
  i/e rregjistruar Maska e donart
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Postime
  1
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  >

  teper palidhje valla gjermanishtja hiq spo mundem qe te kuptoj

 3. #3
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  14
  Perderisa e ke dhe emrin deutcher, mendoj qe vertet te duket e bukur.
  Edhe mua me pelqen gjermanishtja.

 4. #4
  Il CaTuNaRiO Anėtar Nderi Maska e eugjeni
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  DURRES
  Postime
  315
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  eshte shum e veshtire sepse ka 5 rasa te gjithe emrat shkruhen me shkronje te madhe dhe lakimi eshte tmerresisht i veshtire dhe fjalet e gjata ta marin shpirtin

 5. #5
  i/e rregjistruar 20% Maska e Lucatonii
  Anėtarėsimi
  Apr 2009
  Vendndodhja
  München
  Postime
  191
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Hheheh Gjermanishtja esht e mir me pelqen por per fillestaret esht shum shum e veshtir ..heheeh Nr 1 ...qdo fjal duhet me than me artikel...Der,Die,Das.Pss nganjeher dhe une ngatrrohem

+ Pėrgjigju tek Diskutimi