Tel Aviv ne breke per reklame!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 4 prej 4
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32

  Talking Tel Aviv ne breke per reklame!

  Receta Gatimi  Jane mbledhur ne sheshin Dizengoff, ne Tel Aviv, per te marre pjese ne nje fushat reklame e drejtuar nga firma e veshjeve intime Sloggi. Burra dhe gra te gjithe me te bardha, kane pozuar ne sheshin para shatervatin.

 2. #2
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  14
  Goxha publicitet....

 3. #3
  Nice Man Moderator Maska e Erlindi
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Vendndodhja
  albania
  Postime
  904
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  ca gallate

 4. #4
  i/e rregjistruar 10% Maska e djalikeq
  Anėtarėsimi
  Apr 2009
  Vendndodhja
  Koplik, Shkoder
  Postime
  97
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Goxha Breke..................

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Maqedoni, ndalohet ēdo lloj reklame e duhanit
  Nga EMAUS nė forum Aktualiteti Shqiptar
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 03-12-2008, 12:03 AM
 2. Maratona nė brekė e Studenteve Amerikane (foto)
  Nga ReniX nė forum Eros / Pa Ēensurė
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 26-05-2008, 12:13 PM
 3. Si dergohet nje e-mail "Reklame" ??
  Nga bardhposhi nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 13-03-2008, 03:47 PM

Etiketat pėr kėtė Temė