Greqi, aksidentohet autobusi me shqiptare


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3
 1. #1
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26

  Greqi, aksidentohet autobusi me shqiptare

  Receta Gatimi  Nje autobus i linjes Tirane-Athine eshte permbysur mengjesin e sotem rreth ores 3.15 ne Medini te Artes, disa dhjetra kilometra larg Athines.


  Sipas policise greke autobusi ka dale nga rruga dhe ka perfunduar ne nje hendek ne ane te saj, per pasoje 8 nga 38 pasagjeret shqiptare te autobusit kane marre plage te lehta pa rrezik per jeten.

  Te demtuarit lehte jane derguar me autoambulanca ne spitalin e Artes dhe pas ndihmes se pare dhene atje vetem tre nga pasagjeret u mbajten nen trajtim mjekesor. Pasagjeret e tjere kane vijuar udhetimin.

 2. #2
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e Peniel
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Athinė, Greqi
  Postime
  548
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  Mirė qė kanė shpėtuar. Shoferat shqiptarė ecin si tė ēmendur, sikur nuk kanė parė autostradė me sy.

 3. #3
  ..::мoderaтor::.. 35% Maska e kristimcs
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  MC Planet
  Postime
  585
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  epo mir qe shpetuan....

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Pėrgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 04-10-2011, 02:25 PM
 2. Autobusi me kondicioner
  Nga tony65 nė forum Galeria Fotografike
  Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 06-08-2010, 09:34 AM
 3. Greqi, dy shqiptare me grip derrash
  Nga Kliton nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 08-07-2009, 09:04 AM
 4. Kidman aksidentohet gjatė xhirimeve
  Nga ReniX nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 28-01-2007, 03:20 PM