Receta Gatimi

Tenton ti jape nje leter Obames


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 6 prej 6
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36

  I Habitur Tenton ti jape nje leter Obames  Ja ēfare mund te pesoni sikur te tentoni ti afroheni Obames, presidentit te Amerikes. Nje gazetare e "Georgia Informer" tenton ti jape nje leter dhe truprojat bejne pjesen tejter.


 2. #2
  i/e rregjistruar 10% Maska e djalikeq
  Anėtarėsimi
  Apr 2009
  Vendndodhja
  Koplik, Shkoder
  Postime
  97
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  15
  Sa keq per at te mushuaren si e kapin a thuaj ka ndonje bombe .................

 3. #3
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  30
  Ato ste lejn ta shofesh Obamen jo ti japesh leter.

 4. #4
  The World Anėtar Nderi Maska e Erdi
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  n'Toke
  Postime
  1,229
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  17
  e poo... eshte njeri i rendesishem per shtetin dhe duhet te ruhet

 5. #5
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  18
  Dakort, eshte njeri i rendesishem dhe nuk lejojne njeri t'i afrohet, po nuk duhet t'i trajtojne njerezit si kafshe.

 6. #6
  i/e rregjistruar 20% Maska e aldo24
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Postime
  281
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  15
  Ate te shkreten e trajtuan si nje kriminele sikur ca kishte bo, vetem i leter donte me i dhon e shkreta.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Del nė shitje makina e Obamės
  Nga vaaldr1n nė forum Makina dhe Motorra
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 30-01-2012, 03:22 PM
 2. Jolie t’u japė fėmijėve filmin “Mr & Mrs Smith”
  Nga vaaldr1n nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 11-08-2010, 11:14 PM
 3. Meta: Opozita tė japė kontributin pėr vizat
  Nga aurel nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 20-12-2009, 08:01 PM
 4. Chavez i dhuron Obames nje ishull
  Nga Kliton nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 23-04-2009, 05:58 PM
 5. Vėllai i pafat i Obamės
  Nga EMAUS nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 22-08-2008, 09:50 AM

Etiketat pėr kėtė Temė