Peshqiret


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 4 prej 4
 1. #1
  i/e rregjistruar 20% Maska e aldo24
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Postime
  281
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11

  Peshqiret

  Receta Gatimi

  Zonja Smith takoi nje mikeshen e saj qe sapo eshte kthyer nga pushimet:

  - Si shkuan pushimet e dashur?-e pyet

  - Nje mrekulli!-i pergjigjet mikesha- koha ishte fantastike, hoteli ishte i klasit te pare, kishte pishine, kater fusha tenisi, dhoma gjigande dhe banjo te medha sa salloni i shtepis time...pale te shihje peshqiret.Ishin kaq te trashe e te medhenj sa mezi i futa ne valixhe.

 2. #2
  i/e rregjistruar 10% Maska e klidimcs
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Postime
  15
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  sa e bukur kjo!!!

 3. #3
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26
  E forte kjo...

 4. #4
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  14
  Mire qe se paskan kapur….

+ Pėrgjigju tek Diskutimi