Karabinieret


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 6 prej 6
 1. #1
  i/e rregjistruar 20% Maska e aldo24
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Postime
  281
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11

  Karabinieret

  Receta Gatimi

  Dy Karabiniere ishin bashke duke bisiduar, thote njeri:

  - E di gruaja ime eshte prape shtatzane

  - Oh sa mire- thote tjetri. Heren e pare qe ngeli shtatzane lexoi librin dy engjejt dhe lindi dy binjake

  - Po mire- thote tjetri

  - Jo jo me e bukra eshte se kur ngeli shtatzane per here te dyte lexoi librin tre musketieret dhe lindi trenjake

  - Obobooo!!!- thote tjetri- duhet te iki ne shtepi

  - Pse c'fare ndodhi?

  - Po ja gruaja eshte shtatzane dhe po lexon librin " 101 Dalmatet".

 2. #2
  ..::мoderaтor::.. 35% Maska e kristimcs
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  MC Planet
  Postime
  585
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  haha e forte fare....

 3. #3
  ..::мoderaтor::.. 35% Maska e kristimcs
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  MC Planet
  Postime
  585
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  Ne gjyq

  Gjykatesi i thote gruas qe kishte vrare te shoqin:
  -Ju pranoni qe te keni hedhur burrin tuaj nga kati i 13?
  -Po!
  -Atehere pranoni qe jeni fajtore?
  -Po!
  -Si ndodhi ngjarja?-vazhdon me tej gjykatesi.
  -Po ja, une po kthehesha nga krosi im i perditshem.Futem ne shtepi dhe gjej burrin tim 96 vjecar me nje 16 vjecare....u acarova shume aq sa e mora dhe e hodha nga dritarja
  -Po perse per shkak te tradhetise?
  -Jo po thashe meqe ne kete moshe arrin te beje dashuri....mendova se dhe mund te fluturonte...

 4. #4
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  14
  Te lezetshme....

 5. #5
  i/e rregjistruar 10% Maska e totra
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Postime
  30
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Talking

  ha ha ha u sa kom qesh shpresoj mos m'hedhi ene mu gruja nga ballkoni

 6. #6
  i/e rregjistruar 10% Maska e totra
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Postime
  30
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Talking

  mir qe s'kish lexu 1001 netet se c'do kish heq e shkreta

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Vrasja e Bledar Vukaj nga karabinieret italiane per rracizem
  Nga EMAUS nė forum Aktualiteti Shqiptar
  Pėrgjigje: 15
  Postimi i Fundit: 16-08-2009, 10:03 AM