Receta Gatimi

Foto nga Festivali i punimeve prej akulli ne Lituani


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 15 prej 15
 1. #1
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Foto nga Festivali i punimeve prej akulli ne Lituani

  Po fus disa foto fantastike nga Festivali i punime prej akulli qe u be ne Lituani para disa kohesh.

  KLIKONI mbi figurat qe ti shihni te plota.

  Keto foto i ka nxjerre dhe mi ka derguar nje mikja ime lituaneze.

  Shijojini
  Imazhet e Bashkangjitur Imazhet e Bashkangjitur

 2. #2
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Foto nga Festivali i punimeve prej akulli ne Lituani

  Ja nje skulpture e bere me akull.
  Imazhet e Bashkangjitur Imazhet e Bashkangjitur

 3. #3
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Foto nga Festivali i punimeve prej akulli ne Lituani

  Ja edhe nje tjeter. KLIKO mbi figuren qe ta shohesh te plote.
  Imazhet e Bashkangjitur Imazhet e Bashkangjitur

 4. #4
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Foto nga Festivali i punimeve prej akulli ne Lituani

  Ja dhe nje femer e punuar me akull...
  Imazhet e Bashkangjitur Imazhet e Bashkangjitur

 5. #5
  i/e rregjistruar 35% Maska e ingal
  Anėtarėsimi
  Jan 2007
  Vendndodhja
  Durrės
  Postime
  1,351
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  15

  Re: Foto nga Festivali i punimeve prej akulli ne Lituani

  qenkan fantastike, sidomos kjo e fundit.

  eshte gjynah qe keto vepra arti jane te perkohshme.

 6. #6
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Foto nga Festivali i punimeve prej akulli ne Lituani

  Imazhet e Bashkangjitur Imazhet e Bashkangjitur

 7. #7
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Foto nga Festivali i punimeve prej akulli ne Lituani

  Imazhet e Bashkangjitur Imazhet e Bashkangjitur

 8. #8
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Foto nga Festivali i punimeve prej akulli ne Lituani

  Imazhet e Bashkangjitur Imazhet e Bashkangjitur

 9. #9
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32

  Re: Foto nga Festivali i punimeve prej akulli ne Lituani

  Teper artist. Ai qe ka talent duket, materiali ku punojne per keta nuk ben ndonje ndryshim. Shume bukur

 10. #10
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Foto nga Festivali i punimeve prej akulli ne Lituani

  Mire e bone mi shefe! Jane shume te bukura!

 11. #11
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Foto nga Festivali i punimeve prej akulli ne Lituani

  Imazhet e Bashkangjitur Imazhet e Bashkangjitur

 12. #12
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Foto nga Festivali i punimeve prej akulli ne Lituani

  Epara, tek ky postimi me lart, shume e papame!

 13. #13
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16

  Re: Foto nga Festivali i punimeve prej akulli ne Lituani

  Bravo artisteve , mrekulli te verteta

 14. #14
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Foto nga Festivali i punimeve prej akulli ne Lituani

  Ja disa punime te tjera te mrekullueshme.
  Imazhet e Bashkangjitur Imazhet e Bashkangjitur

 15. #15
  Nice Man Moderator Maska e Erlindi
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Vendndodhja
  albania
  Postime
  904
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14

  Re: Foto nga Festivali i punimeve prej akulli ne Lituani

  ueeeee sa te bukura keto fotot. bravo mjeshtra te vertete

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. iPad mini prej ari (foto)
  Nga vaaldr1n nė forum Apple Mac OSx
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 19-11-2012, 08:26 PM
 2. Shtepia prej xhami (foto)
  Nga vaaldr1n nė forum Arkitekturė dhe Dekor
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 25-08-2012, 09:40 PM
 3. Rumani, dasme ne kishen prej akulli
  Nga Erlindi nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 24-03-2010, 11:35 AM
 4. Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 09-11-2009, 07:21 PM
 5. Skulptura prej akulli me e madhe ne bote
  Nga Altin111 nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 20-12-2007, 04:31 PM