Receta Gatimi

Disa Foto te bera me Adobe Photoshop CS3


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 21
 1. #1
  erbLHosting 20% Maska e B|1n1
  Anėtarėsimi
  Jun 2007
  Vendndodhja
  Kut duu
  Postime
  248
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  15

  Disa Foto te bera me Adobe Photoshop CS3

  Esht e punuar me Adobe Photoshop CS3

  Ky esht Vetura(Automjeti) Ime e edituar me Adobe Photoshop CS3 (:
  Fotoja kryesore e Automjetit nuk esht

  Eshte


  Dhe kete


  ---------------------------------------------
  Esht e punuar me Adobe Photoshop CS3 dhe fotografia esht e marr nga Google.com

 2. #2
  ..::мoderaтor::.. 35% Maska e kristimcs
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  MC Planet
  Postime
  585
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  shum te bukura kto.....vazhdo te besh dhe te tjera...

 3. #3
  erbLHosting 20% Maska e B|1n1
  Anėtarėsimi
  Jun 2007
  Vendndodhja
  Kut duu
  Postime
  248
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  15
  I kam bere edhe disa po nuk i kam postu hiq :S

 4. #4
  ..::мoderaтor::.. 35% Maska e kristimcs
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  MC Planet
  Postime
  585
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  pse nk i poston?keto jan shum te bukura dhe na japin nje ide si te punojme

 5. #5
  erbLHosting 20% Maska e B|1n1
  Anėtarėsimi
  Jun 2007
  Vendndodhja
  Kut duu
  Postime
  248
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  15
  Ja dhe kjo

  Keto tjerat jan te punuar me Paint dhe jane te vitit 2008


 6. #6
  erbLHosting 20% Maska e B|1n1
  Anėtarėsimi
  Jun 2007
  Vendndodhja
  Kut duu
  Postime
  248
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  15
  Nese ju doni qe edhe vetura juaj te ket kesi forme ose ndryshe etj tregom un do te mundohem qe ta bej edhe ty nje (:

 7. #7
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Bravo, shume bukur

 8. #8
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e bledi1
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Vendndodhja
  A, A
  Postime
  548
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14
  mire ke talente bravo

 9. #9
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Shume bukur.....Qenke i zoti.

 10. #10
  erbLHosting 20% Maska e B|1n1
  Anėtarėsimi
  Jun 2007
  Vendndodhja
  Kut duu
  Postime
  248
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  15
  faliminderit (:

 11. #11
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e Peniel
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Athinė, Greqi
  Postime
  548
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  Shumė tė bukura.. Kur tė blejmė makinė do tė tė kėrkojmė ndonjė modifikim.

 12. #12
  Partizon4ever 10% Maska e Lapraks4ever
  Anėtarėsimi
  Jul 2009
  Vendndodhja
  Spain
  Postime
  39
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  BIlini me pelqyen shume bukur por te recomandoj nese do per te modifikuar makina sepse e shoh te pelqekan te recomandoj Tuning Car Studio flas per makinat kurse per photoshop perdor cs4 se pashe qe i kishe ber me cs3 . Cs4 eshte me full gjithesesi urime

  Me pelqyen urime

 13. #13
  i/e rregjistruar Maska e iceboy
  Anėtarėsimi
  Aug 2009
  Postime
  5
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  shum fort bravo A kishe mujt mem tregu edhe mu qysh me 1 logo veq iceboy@live.at msn jem plz

 14. #14
  i/e rregjistruar Maska e mergim1
  Anėtarėsimi
  Aug 2009
  Postime
  7
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Bini A Ke Email NEse Mundesh Te Ma QoSh

 15. #15
  i/e rregjistruar 10% Maska e bleranda
  Anėtarėsimi
  Aug 2009
  Vendndodhja
  Ne SHPii hehe
  Postime
  31
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  shum bukur

 16. #16
  i/e rregjistruar Maska e arbin
  Anėtarėsimi
  Aug 2009
  Postime
  5
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  shum bukur

 17. #17
  i/e rregjistruar 10% Maska e zeqqqa
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Postime
  60
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  qite ndonje tuturial ose video :S

 18. #18
  erbLHosting 20% Maska e B|1n1
  Anėtarėsimi
  Jun 2007
  Vendndodhja
  Kut duu
  Postime
  248
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  15
  Flm pre Komente ALL

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Lapraks4ever Lexo postimin
  BIlini me pelqyen shume bukur por te recomandoj nese do per te modifikuar makina sepse e shoh te pelqekan te recomandoj Tuning Car Studio flas per makinat kurse per photoshop perdor cs4 se pashe qe i kishe ber me cs3 . Cs4 eshte me full gjithesesi urime

  Me pelqyen urime
  Tash e Kom marr CS4 - dhe shpresoj tja marr doreN

 19. #19
  i/e rregjistruar 10% Maska e zeqqqa
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Postime
  60
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Supper o Me render mir i paske punt veq NexT...

 20. #20
  erbLHosting 20% Maska e B|1n1
  Anėtarėsimi
  Jun 2007
  Vendndodhja
  Kut duu
  Postime
  248
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  15
  THnnxx All

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Adobe Photoshop ne iPhone
  Nga MAJDI nė forum Fotografia dhe Grafika
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 03-05-2010, 08:24 PM
 2. Te gatuash me Adobe Photoshop
  Nga MAJDI nė forum Fotografia dhe Grafika
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 20-02-2010, 05:07 PM
 3. Disa backgrounds per foto femijesh qe nevojiten ne photoshop
  Nga Bibina nė forum Vogėlushėt Shqiptarė
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 22-11-2009, 05:07 PM
 4. Foto te bera nga qielli
  Nga Mima nė forum Galeria Fotografike
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 01-06-2009, 10:58 PM