Tirane, aktivitete per 1 Qershorin


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 8 prej 8
 1. #1
  Il CaTuNaRiO Anėtar Nderi Maska e eugjeni
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  DURRES
  Postime
  315
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12

  Tirane, aktivitete per 1 Qershorin

  Receta Gatimi  Femijet e kryeqytetit e kane shijuar me te vertete festen e tyre te 1 Qershorit. Ne oret e pasdites nje sere aktivitetesh ishin organizuar posacerisht per ta nga bashkia e Tiranes, duke bere qe ne kete dite te jene femijet ne qender te vemendjes.

  Ne parkun “Rinia”, qindra femije jane argetuar ne kende te ndryshme, te piktures, te kenges, poezive apo lojrave te ndryshme me klloune.

  Ndonese me nje axhende te ngjeshur, ne festen e tyre ka qene pjesemarres edhe kryetari i bashkise Edi Rama, i cili eshte ndalur kryesisht ne kendin me te preferuar, ate te piktures.

  “Aktivitetet e 1 Qershorit jane me te thjeshtat dhe me te bukurat qe ben bashkia dhe une jam i kenaqur qe me jepet mundesia qe per nje moment te shkurter te shkeputem nga puna e te medhenjve dhe te jem me te vegjlit”, eshte shprehur Rama.

  Bashke me femijet disa ore ndryshe kane kaluar edhe prinderit e tyre jane takuar edhe me kryetarin e bashkise Rama, duke i kerkuar te pozoje me femijet.

 2. #2
  ..::мoderaтor::.. 35% Maska e kristimcs
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  MC Planet
  Postime
  585
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  kto po qe jan ne qef te vet....

 3. #3
  i/e rregjistruar 20% Maska e aldo24
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Postime
  281
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Nga pamja kto duken sikur kan ardhur nga lufta e 3 boterore.....

 4. #4
  ..::мoderaтor::.. 35% Maska e kristimcs
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  MC Planet
  Postime
  585
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  hahahahaa ..po ke shum te drejte....por ato me siguri kan ber qef....

 5. #5
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Bukur, kot nuk i thone "Dita e femijeve" per tu zbavitur eshte , bravo
  keshtu te vazhdojne perhere

 6. #6
  Nice Man Moderator Maska e Erlindi
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Vendndodhja
  albania
  Postime
  904
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Mima cfare i bleve femijeve per 1 qershorin?

 7. #7
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Asgje ketej nuk festojme 1 Qershorin...
  Ishim per fund jave ne plazh , them se u kenaq me shume sesa te kishte nje dhurate
  Dhe ka raste te tjera per dhurate , nuk duhen mesu me shume , hahaha
  Flas per te madhin se i vogli nuk kupton akoma

 8. #8
  Il CaTuNaRiO Anėtar Nderi Maska e eugjeni
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  DURRES
  Postime
  315
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  sa foristrada te mira ka policia e kosoves.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Fėrgesė Tirane
  Nga Lirenti nė forum Kuzhina Shqiptare dhe e Huaj
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 14-10-2013, 10:16 PM
 2. 17 maj, Gay-it paradė nė Tiranė !!
  Nga labja nė forum Aktualiteti Shqiptar
  Pėrgjigje: 23
  Postimi i Fundit: 01-04-2012, 06:27 PM
 3. Borė nė Tiranė
  Nga PinkPrincess nė forum Life Style
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 02-02-2012, 05:24 PM
 4. Protesta ne Tirane
  Nga argent nė forum Aktualiteti Shqiptar
  Pėrgjigje: 45
  Postimi i Fundit: 26-01-2011, 08:07 PM
 5. Nje amerikan ne Tirane
  Nga Altin111 nė forum Historia Shqiptare
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 18-12-2007, 09:31 AM