Aktorja e "Spider-Man 3" bėn vetėvrasje


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 7 prej 7
 1. #1
  Il CaTuNaRiO Anėtar Nderi Maska e eugjeni
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  DURRES
  Postime
  315
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13

  Aktorja e "Spider-Man 3" bėn vetėvrasje

  Receta Gatimi

  Aktorja e "Spider-Man 3" bėn vetėvrasje

  Aktorja britanike Lucy Gordon, e njohur nga paraqitja e saj nė filmin e fundit pėr Spider-Man-in, ėshtė gjetur e varur nė banesėn e saj nė Paris. Gjithė bota janė tė shokuar pėr humbjen e aktores sė famshme
  Aktorja britaneze Lucy Gordon njihet me rolin si gazetare Jenifer Dugan nė filmin Spider-man-3 ka bėrė vetėvrasje

  Lucy pas dy ditėsh do tė mbushte 29 vjet, ndėrsa trupin e ka gjetur i dashur i saj, i cili ishte zgjuar nga gjumi dhe e kishte gjetur atė tė varur.

  I dashuri i aktores, emri i tė cilit nuk ėshtė bėrė i njohur, ėshtė marrė nė pyetje nga policia, mirėpo njė zėdhėnės policie kishte thėnė se besohet se aktorja ka bėrė vetėvrasje.

 2. #2
  i/e rregjistruar 20% Maska e Lucatonii
  Anėtarėsimi
  Apr 2009
  Vendndodhja
  München
  Postime
  191
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Wauuu a thu pse more kjo te ben vetvrasje sigurisht ktu ka te beje ndonje gje tjeter e kta thojn vetvrasje bwo sinqerisht ka qen aktore shum e mir

 3. #3
  ..::мoderaтor::.. 35% Maska e kristimcs
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  MC Planet
  Postime
  585
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  kto jan cmen gjith.....sdin ca bojn vrasin veten...

 4. #4
  i/e rregjistruar 20% Maska e aldo24
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Postime
  281
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Se besoj shum se ka qen vetevrasje sepse ai i dashuri i saj qe e ka gjetur te varur pas gjumit me duket pas si i dyshimte....

 5. #5
  ..::мoderaтor::.. 35% Maska e kristimcs
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  MC Planet
  Postime
  585
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  po edhe kjo mund te jet....ai mund ta ket len aty te varur thjesht per te shfaqur faktin qe mund te jet vetevrare...

 6. #6
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Ka mundesi dhe ta kene vrar, akoma nuk eshte vendosur gjithēka. Kushedi ne ēfare rrethi do jete perfshire!

 7. #7
  ..::мoderaтor::.. 35% Maska e kristimcs
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  MC Planet
  Postime
  585
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  gjithcka mund te ket ndodhur....

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Jeni "Pro" apo "Kunder" klonimit te njeriut?
  Nga smocking2 nė forum Votime dhe Sondazhe
  Pėrgjigje: 19
  Postimi i Fundit: 08-12-2014, 01:00 AM
 2. "Metro" do te quhet "Windows 8"
  Nga vaaldr1n nė forum Microsoft Windows
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 11-08-2012, 09:06 PM
 3. Si Te Krijoni Nje "ICE" TEXT EFFECT"
  Nga Diu Hacker Albania nė forum Fotografia dhe Grafika
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 22-07-2010, 11:12 PM
 4. Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 28-07-2009, 01:15 PM

Etiketat pėr kėtė Temė