Presidenti i ardhshem i SHBA-se pritet te kete nje limuzine te re.


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 8 prej 8
 1. #1
  Il CaTuNaRiO Anėtar Nderi Maska e eugjeni
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  DURRES
  Postime
  315
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13

  I Habitur Presidenti i ardhshem i SHBA-se pritet te kete nje limuzine te re.

  Receta Gatimi


  Presidenti i ardhshem i SHBA-se pritet te kete nje limuzine te re.

  Chris Doane, nje fotograf i specializuar ne spiunimin e firmave te prodhimit te makinave, ka arritur te siguroje nje foto te makines se re, te realizuar nga Cadillac. Ajo eshte ende ne fazen e proves, sic e tregojne edhe mbulesat ne disa pjese te karrocerise.

  Cadillac One, e superblinduar, do t’i rezistoje cdo sulmi, do te jete ne gjendje te mbrohet nga plumbat dhe granatat antitank, ndersa xhamat do te durojne cdo goditje me arme zjarri.

  Perberja e pjeses qe mbulon makinen eshte sekrete, por ekspertet thone se ajo mund te perbehet nga celik, alumin, titan dhe qeramike. Nje aparat i sofistikuar lejon presidentin te komunikoje per ceshtjet e sigurise.

 2. #2
  i/e rregjistruar 20% Maska e aldo24
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Postime
  281
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Qeka limuzin shum e bukur......

 3. #3
  Il CaTuNaRiO Anėtar Nderi Maska e eugjeni
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  DURRES
  Postime
  315
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  kshu e kam edhe une nje indentike por e shita se harxhonte shume.

 4. #4
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26
  Shume e bukur qeka fantastike..

 5. #5
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e bledi1
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Vendndodhja
  A, A
  Postime
  548
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  po skane para dhe nuke e bejene dote makinen te blinduare

 6. #6
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  14
  Kjo po qe qenka makine e kompletuar....

 7. #7
  i/e rregjistruar 10% Maska e reno
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  18
  Reputacioni
  0
  Tamam si makina qe me beri dhurate gjyshi im kur festova 64 vjetorin.

 8. #8
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Kesaj ēfaredo mund ti thuet dhe makin jo me te gjithe ato funksionet qe ka! Sherbimet brenda do i kete me te mire se ne shpin tone dhe me te sigurt nuk ka ku te vej!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Viti 2012, ja cfare pritet te ndodhe
  Nga labja nė forum Psikologji-Sociologji-Filozofi
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 29-12-2011, 12:19 PM
 2. Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 25-04-2011, 05:19 PM
 3. Lamborghini nuk do SUV, por limuzinė me dy palė dyer
  Nga vaaldr1n nė forum Makina dhe Motorra
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 04-12-2010, 08:52 PM
 4. “Vrasėsi i Facebook” pritet tė lėshohet sė shpejti
  Nga vaaldr1n nė forum Social Networks - Rrjetet Sociale
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 26-11-2010, 04:24 PM
 5. Letra e presidenti tė SHBA-ve, George W. Bush
  Nga Kampioni99 nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 20-02-2008, 04:02 PM

Etiketat pėr kėtė Temė