Fjalėt mė infektuese nė internet


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 9 prej 9
 1. #1
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26

  Fjalėt mė infektuese nė internet

  Receta Gatimi  Gjasat mė tė mėdha qė kompjuteri juaj tė infektohet me virus i keni nėse ne ndonjėrėn prej makinave tė kėrkimit tė internetit shkruani fjalėt "Free Music Downloads", "Lyrics" dhe "Screensavers", kan tėrhequr vėmendjen kompanit pėr siguri nė internet McAfee,Kaspersky,BitDefender etj..
  Nė tė njėjtėn rast McAfee ka theksuar se fjala e fundit ėshtė mė e rrezikshmja, sepse 60 pėr qind e rezultateve tė kėrkimit nė vete pėrmbajnė kode dashakeqe. Nėse klikoni nė rezultatin pėr kėrkimin e fjalės “free”, gjasat qė tė infektoni kompjuterin tuaj me ndonjė virus janė 21 pėr qind.
  McAfee ka bėrė ndarjen e fjalėve tė rrezikshme edhe sipas kategorive. Gjithashtu, ekziston ndarja e fjalėve infektuese sipas shteteve, sipas tė cilės ndarje britanikėt duhet tė janė tė kujdesshėm me pėrdorimin e fjalės "Bebo", francezėt me atė "poker", derisa spanjollėt me "Anatomia de grey".
  Nga personat e famshėm, para tė gjithėve do tė iu “infektojė” Brad Pitt, kėshtu qė zonja, kujdes kur shkruani emrin e tij nė tastierė dhe nė makinė kėrkimi.

 2. #2
  Il CaTuNaRiO Anėtar Nderi Maska e eugjeni
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  DURRES
  Postime
  315
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  po websitet shqiptare kane viruse ose kode keqdashese?????????????????????????????

 3. #3
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  14
  Fjalet infektuese qenkan ato me te perdorshmet

 4. #4
  Nice Man Moderator Maska e Erlindi
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Vendndodhja
  albania
  Postime
  904
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  tamam sidomos per ne shqipetaret qe fjala e pare kur duam te shkarkojme dicka e shkruajme free download ...

 5. #5
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e bledi1
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Vendndodhja
  A, A
  Postime
  548
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  po ato fialet ti shkruaime ne shqipe free etj

 6. #6
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Me ēuditi fjala "Screensavers"

  ēfare fjale perdorni me shume per kerkim?

 7. #7
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  14
  Nga ato qe jane aty, une me shume perdor Lyrics.

 8. #8
  Nice Man Moderator Maska e Erlindi
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Vendndodhja
  albania
  Postime
  904
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  une perdor me teper ate download free ...

 9. #9
  i/e rregjistruar 20% Maska e Lucatonii
  Anėtarėsimi
  Apr 2009
  Vendndodhja
  München
  Postime
  191
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Hmmm Qudi ama shyqyr une asnjeren se perdori

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Fjalet qe nuk t’i thashe kurre!
  Nga girl08 nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 44
  Postimi i Fundit: 20-11-2014, 09:47 AM
 2. 7 fjalet qe nuk duhet te thoni
  Nga ReniX nė forum Eros / Pa Ēensurė
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 25-02-2011, 05:30 PM
 3. Fjalėt qė tė dėnojnė me heshtje!
  Nga EMAUS nė forum Psikologji-Sociologji-Filozofi
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 17-06-2010, 02:16 PM
 4. Fjalet Anglisht qe nuk dini kuptimin!
  Nga ReniX nė forum In Italiano / In English
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 14-06-2009, 06:04 PM
 5. Fjalėt qė mori me vete
  Nga EMAUS nė forum Aktualiteti Shqiptar
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 21-04-2008, 09:20 PM

Etiketat pėr kėtė Temė