Bin Laden sulm presidentit Obama


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  Il CaTuNaRiO Anėtar Nderi Maska e eugjeni
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  DURRES
  Postime
  315
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13

  K.O Bin Laden sulm presidentit Obama

  Receta Gatimi

  Bin Laden sulm presidentit Obama


  Bin Laden sulm presidentit Obama
  Lideri i Al Kaedes, Osama bin Laden sulmon presidentin amerikan Barack Obama, pikerisht kur ky i fundit po tenton te hape siparin e marredhenieve te reja me boten myslimane.

  Bin Laden e akuzon Obamen se po perdor te njejten politike si Bush.

  "Obama dhe administrata e tij kane kryer akte qe na nxisin urrejtjen dhe deshiren per hakmarrje ndaj Shteteve te Bashkuara te Amerikes", thote Bin Laden, ne regjistrimin audio qe zoterohet nga televizioni arab Al Jazeera.

 2. #2
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26
  Na qeka bo si Angelina Jolie ke foto pare,ky Bin Ladeni eshte thjesht nje figure qe nuk egziston me,gjithsesi lexova diku qe ekspertet e kan nxjerre kete filmim te vjeter ku Bin Laden shfaqet i prekur nga situata ne luginen e Suatit dhe akuzon presidentin amerikan dhe ate pakistanez, se kane lene miliona persona te pastrehe sipas eksperteve.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Obama: Bin Laden ėshtė vrarė
  Nga Kliton nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 31
  Postimi i Fundit: 11-05-2011, 07:10 PM
 2. A ėshtė Obama, Osama Bin Laden? Shikoni videon...
  Nga EMAUS nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 23-01-2009, 11:28 PM
 3. Ja fjalimi i plote i presidentit te SHBA, Obama
  Nga Kliton nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 21-01-2009, 10:26 AM
 4. Tė sėmurėt mendorė, nė sulm
  Nga Altin111 nė forum Aktualiteti Shqiptar
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 09-11-2007, 08:11 PM